کد خبر 246409
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۱

نایب رئیس شورای شهر تهران:

اسرائیل انتقام جمهوری اسلامی را خواهد دید

اسرائیل انتقام جمهوری اسلامی را خواهد دید

نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که اسرائیل طعم تلخ انتقام جمهوری اسلامی را خواهد دید.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، پرویز سروری صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریک و تسلیت شهادت سرداران سپاه در حمله اسرائیل گفت: سرداران سپاه به دست جنایتکاران اسرائیلی به شهادت رسیدند و بدانید که اسرائیل درمانده است چرا که اعلام کرده بود در مواجهه با حماس دو هفته ای کار را تمام می‌کند اما حالا هفت ماه است که نتوانسته کاری کند و با اینکه دست به نسل‌کشی می زند و چشم های به ظاهر کور مجامع بین المللی هم بر روی جنایات آن ها بسته می شود اما اسرائیل درمانده و مستأصل است.

وی افزود: اسرائیل تلاش می کند که جبهه‌های جدیدی ایجاد کند تا شکست فاحشش کمتر دیده شود، من به خانواده عزیزانی که شب گذشته به شهادت رسیدند تسلیت می گویم و امیدوارم اسرائیل هر چه زودتر طعم تلخ انتقام جمهوری اسلامی را ببیند که حتما خواهد دید.

سروری با بیان اینکه جا دارد از برنامه افطاری ساده و آسان شهرداری در پارک لاله و بلوار کشاورز تشکر کنم، گفت: قطعا مردم برای یک کاسه آش نیامدند بلکه عطر معنوی که در این فضا پراکنده شده بود مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی همچنین از صداوسیما بابت برگزاری دو برنامه «زندگی پس از زندگی» و «محفل» تشکر کرد و گفت: ثمرات این دو برنامه موجب حضور ۱۰۰ هزار نفری مردم در ورزشگاه آزادی شد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل خواهد بود؛ به گونه‌ای که امسال روز قدس همایش بین المللی علیه ظلم اسرائیل خواهد بود و طبیعی است که پیش قراول این جریان بزرگ جمهوری اسلامی ایران باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha