کد خبر 246378
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۴

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دومین شب از لیالی قدر؛

« میزبان لاله گمنام »

« میزبان لاله گمنام »

مسجد جامع خرمشهر موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دردومین شب از لیالی قدر میزبان پیکر یکی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس بود.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان به همراه آئین معنوی تشییع پیکر یکی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مسجد جامع خرمشهر موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

با ورود و تشییع پیکر مطهر این شهید گمنام شمیمی روح افزا در میان مراسم پیچید و گویی حضرت مادر هم به پیشواز مولای متقیات امیرالمومنین علی(علیه السلام) آمده است؛ علی جان بیا ... . قرائت دعای جوشن کبیر، ذکر استغفار، سخنرانی دکتر مهدی گرجی و بر سر گرفتن قرآن از دیگر برنامه های این مراسم پر فیض و معنوی در دومین شب از لیالی مبارکه قدر بود.

این مراسم پرفیض و نورانی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از ساعت 23 تا 3 بامداد در مسجد جامع خرمشهر و فضای باز مجاور آن برگزار شد.

لازم به ذکر است این مراسم در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز در محل مسجد جامع خرمشهر موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع در ضلع جنوبی مترو شهید حقانی برقرار می باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha