کد خبر 246206
۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷

ثبت بیش از ۴۴میلیون تردد در استان تهران

ثبت بیش از ۴۴میلیون تردد در استان تهران

استاندار تهران با بیان اینکه مجموعاً ۴۴میلیون و ۴۵۵هزار و ۳۷۰ تردد توسط دستگاه‌های ترددشمار استان به ثبت رسیده است، از کاهشی بودن آمار تصادفات جرحی و فوتی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات،  علیرضا فخاری استاندار تهران  در تشریح آمار ترددها، اقدامات ترافیکی، آمار تصادفات جرحی و فوتی و مجموعه اقدامات دستگاه‌های خدمت‌رسان استان تهران اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار دریافتی از میزان ترددها در محورهای مواصلاتی استان تهران از آغاز طرح خدمت‌رسانی نوروزی 1403 تا پایان روز نهم فروردین ماه مجموعاً 44 میلیون و 455 هزار و 370 تردد توسط دستگاه‌های ترددشمار استان به ثبت رسیده است.

استاندار تهران با تأکید بر ضرورت افزایش ایمنی در محورهای مواصلاتی برون‌شهری و معابر درون‌شهری و خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی گفت: با هدف هم‌افزایی و تعامل بیشتر در جهت اهداف معین در حوزه خدمت‌رسانی به مردم و مسافران از ابتدای طرح نوروزی 1403 جلسات متعددی تحت عنوان رسیدگی به وضعیت تصادفات رانندگی استان و جلسه ستاد ارتقای خدمات سفر و آمار تلفات و مجروحین ناشی از تصادفات رانندگی برگزار شده است.

فخاری تعداد فوتی‌های ناشی از تصادفات برون‌شهری و درون‌شهری استان تهران را از ابتدای طرح تا کنون را مجموعاً 32 نفر اعلام کرد و افزود: به‌تفکیک در حوزه تصادفات برون‌شهری 9 تن و در تصادفات درون‌شهری 23 نفر جان باخته‌اند که این تعداد در بخش برون‌شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد و در بخش درون‌شهری 45 درصد کاهش داشته است.

استاندار تهران بیان کرد: از ابتدای طرح نوروزی 1403 تاکنون در حوزه مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی برون‌شهری 93 نفر مصدوم شده‌اند که در این بخش نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 36درصدی به ثبت رسیده است.

فخاری در ادامه از کاهش 4درصدی مصدومان تصادفات رانندگی درون‌شهری و کاهش 58درصدی تصادفات برون‌شهری نیز خبر داد و گفت: از ابتدای طرح تاکنون 873 نفر در تصادفات درون‌شهری و 58 نفر در حوزه تصادفات برون‌شهری مصدوم شده‌اند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha