کد خبر 245894
۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی خبر داد؛

قهرمان پاراتیراندازی با فرزندش به پاریس - 2024 می‌رود

قهرمان پاراتیراندازی با فرزندش به پاریس - 2024 می‌رود

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت: مشکل ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس حل شد و وی با فرزندش در هر دو رویداد حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی حیات، حسین امیری سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی پاراتیراندازی از ۱۶ فروردین در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان، اظهار کرد: اولین اردوی آماده‌سازی تیم پاراتیراندازی برای شرکت در جام جهانی کره از ۱۶ فروردین‌ماه در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون‌جانبازان و توانیابان آغاز شده و تا ۳۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت، سپس تیم دوم اردیبهشت‌ماه برای شرکت در رقابتهای جام جهانی عازم کره می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر ۶ سهمیه (۵ سهمیه در بخش بانوان و یک سهمیه در مردان) کسب شده و جام جهانی کره تنها نوعی تدارکات برای تیم جهت ارزیابی تیراندازان برای شرکت در پارالمپیک پاریس است. بعد از این رقابتها وضعیت نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی که با ایسنا گفتگو می‌کرد، درباره وضعیت ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس اظهار کرد: مشکل وی بعد از صحبتی که رییس کمیته ملی المپیک با جوانمردی داشت برطرف شد و او قرار است همراه فرزندش در این دو رویداد مهم حضور پیدا کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در جام جهانی کره تیراندازان از هر لحاظ حتی بعد روانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و برحسب عملکردشان در این تورنمنت، کمیته ملی پارالمپیک تصمیم می‌گیرد که چه تعداد ورزشکار را به پاریس اعزام کند. درست است ۶ سهمیه گرفتیم اما این که چه تعداد تیرانداز به پارالمپیک اعزام می‌شود هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر کمیته دارد.

امیری در پایان گفت: این دوره هدف بر این است که با اعزام بهترین نفرات، تعداد مدال های تیراندازی را در پارالمپیک پاریس افزایش دهیم و عملکرد بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha