کد خبر 245789
۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲

برپایی بلندترین سفره افطاری در منطقه ۱۰

برپایی بلندترین سفره افطاری در منطقه ۱۰

شهردار منطقه ۱۰ از گسترده شدن بلندترین سفره افطاری شهر تهران همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ مهدی اخ النصایع با اشاره به برپایی طولانی‌ترین سفره افطاری شهر تهران گفت: این ویژه برنامه تحت عنوان «سفره، سفره‌دار مدینه» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ساده زیستی و  همدردی با همنوعان نیازمند، همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در این منطقه برپا می‌شود.

وی افزود: این ضیافت افطاری ساده با همراهی شهرداری منطقه ۱۰ و مشارکت خیرین و نیکوکاران، گروه‌های مختلف جهادی منطقه و حسینیه خادمین اهل بیت(ع)، در خیابان قصرالدشت خیابان شهیدی (ناصری سابق)، حد فاصل خیابان قصرالدشت و خیابان خوش گسترده می‌شود و میزبان بیش از پنج هزار نفر روزه دار خواهد بود.

شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به دیگر برنامه‌های این منطقه در شبهای ماه مبارک رمضان بیان کرد: علاوه بر ضیافت افطاری در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)، به منظور ارتقاء حس همدلی و همبستگی و ترویج فعالیت‌های نیکوکارانه بسته‌های ارزاق حمایتی در قالب پویش« نذر یاری» در بین خانواده‌های کم برخوردار شناسایی شده ساکن در سطح محلات ده‌گانه منطقه پخش و توزیع می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha