کد خبر 245643
۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۳

 سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ خبر داد:

رفع خلاف ۴۰ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در جنوب تهران

رفع خلاف ۴۰ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در جنوب تهران

 سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از رفع خلاف ۴۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز طی دو مرحله، در راستای صیانت از حقوق شهر و شهروندان در اراضی ناحیه سه این منطقه خبر داد.

 به گزارش گروه اجتماعی حیات، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹  روز جمعه با تاکید بر اهمیت حفاظت از اراضی در مقابل تصرف سودجویان اظهار کرد: در راستای اجرای دستور مقام قضایی طی دو مرحله ۴۰ مورد ساخت وساز غیرمجاز بناهای تجاری، وال پست‌ها، دیوار در اراضی ناحیه سه رفع خلاف و آزادسازی شد.

وی با اشاره به اینکه اغلب تصرفات به صورت غیرقانونی و بدون مجوز در اراضی متعلق به موقوفات و بی دفاع شهری انجام می‌شود، افزود: بی شک مشارکت شهروندان در تحقق شهری‌ منظم و منسجم مطابق با قوانین شهرسازی، اجتناب ناپذیر بوده و در همین راستا از همه شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز بویژه در ایام تعطیلات نوروز، مراتب را به شهرداری منطقه اطلاع دهند و ما را در جلوگیری و برخورد با هرگونه تخلف یاری کنند.

سرپرست شهردار منطقه اضافه کرد: در ۲ مرحله عملیات جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ۱۰ بنای تجاری و ۳۰ مورد رفع تصرف وال پست‌ها، باز کردن داربست و انتقال به ناحیه، جلوگیری از عملیات ساختمانی، رفع خلاف دیوارهای طبقه همکف، درب ورودی، کرکره ها و رفع سد معبر مصالح در خیابان‌های میرزایی، فاطمه الزهرا(س)، گل‌ها، پوزش، کدخدایی، خیابان سهیل شمالی روبروی همکار ماشین، موزاییک سازی نسیم چهار انجام شد.

به گفته وی، طی این ۲ عملیات علاوه بر مدیران شهری ۶۰ نفر نیروهای شهربان و معبر بان نواحی و یگان حفاظت با به کارگیری چهار دستگاه لودر و سه دستگاه کامیون حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha