کد خبر 245553
۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۳

۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۱۹ رفع خلاف شد

۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۱۹ رفع خلاف شد

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از رفع خلاف ۴۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز طی دو مرحله، در راستای صیانت از حقوق شهر و شهروندان در اراضی ناحیه سه این منطقه خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ حسین اخگر پور با تأکید بر اهمیت حفاظت از اراضی در مقابل تصرف سودجویان بیان کرد: در راستای اجرای دستور مقام قضائی طی دو مرحله ۴۰ مورد ساخت وساز غیرمجاز بناهای تجاری، وال پست ها، دیوار در اراضی ناحیه سه رفع خلاف و آزادسازی شد.

وی با اشاره به اینکه اغلب تصرفات به صورت غیرقانونی و بدون مجوز در اراضی متعلق به موقوفات و بی دفاع شهری انجام می شود بیان کرد: بی شک مشارکت شهروندان در تحقق شهری‌ منظم و منسجم مطابق با قوانین شهرسازی، اجتناب ناپذیر بوده و در همین راستا از همه شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر مجازبویژه در ایام  تعطیلات نوروز ، مراتب را به شهرداری منطقه اطلاع دهند و ما را در جلوگیری و برخورد با هرگونه تخلف یاری کنند.

سرپرست شهردار منطقه خاطرنشان کرد: طی دو مرحله عملیات جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ۱۰ بنای تجاری و ۳۰ مورد رفع تصرف وال پست ها، بازکردن داربست و انتقال به ناحیه، جلوگیری از عملیات ساختمانی، رفع خلاف دیوارهای طبقه همکف، درب ورودی، کرکره ها و رفع سد معبر مصالح در خیابان های میرزایی، فاطمه الزهرا(س)، گل ها، پوزش، کدخدایی، خیابان سهیل شمالی روبروی همکار ماشین، موزاییک سازی نسیم چهار و ... انجام شد.

به گفته این مسئول طی این ۲ عملیات علاوه بر مدیران شهری ۶۰ نفر نیروهای شهربان و معبر بان نواحی و یگان حفاظت با به کارگیری ۴ دستگاه لودر و ۳ دستگاه کامیون حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha