کد خبر 241518
۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۵

ایزدخواه با حضور در غرفه «حیات» مطرح کرد:

راه حل مشکلات موجود، فرار از انتخابات و کنار گذاشتن صندوق رای نیست

راه حل مشکلات موجود، فرار از انتخابات و کنار گذاشتن صندوق رای نیست

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نارضایتی‌هایی از وضع موجود داریم؛ راه حل‌شان فرار از انتخابات و کنار گذاشتن صندوق رای نیست.

روح‌الله ایزدخواه، نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات و عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی، با حضور در غرفه  حیات در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های ایران، به بیان نکاتی پیرامون برگزاری انتخابات یازدهم اسفندماه پرداخت.

وی ضمن تبریک برگزاری رویداد نمایشگاه مطبوعات و اعیاد شعبانیه و همچنین تقدیر از اهالی قلم و رسانه گفت: شرکت در انتخابات حق طبیعی، قانونی و ملی مردم است. اگر نارضایتی‌هایی هم از مشکلات و از وضع موجود وجود داشته باشد؛ راه حل این مشکلات فرار از انتخابات و کنار گذاشتن صندوق رای نیست.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس شورای اسلامی افزود: باید همه با یک شور مضاعف در انتخابات شرکت کنیم و انتخاب‌های دقیق‌تری داشته باشیم؛ چراکه با مشارکت بالاتر در انتخابات قطعا می‌توانیم شاهد پیشرفت بیشتر کشور باشیم.

ایزدخواه در پایان گفت: ان‌شاءالله که با تحقق مشارکت حداکثری، ترکیب جدیدی که در مجلس شکل می‌گیرد، بیشتر بتواند مشکلات مردم را حل و فصل کرده و مردمی‌تر باشند و حضور بهتری در میان مردم و جامعه داشته باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha