کد خبر 230809
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷

ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد

ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) گفت: ۴۱۵۲ زائر پیاده عراقی و ایرانی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد سفر می‌کنند.

به گزارش گروه استان‌های حیات، حسین رضائی اظهار داشت: طبق سنوات هرساله در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه، زائرین پیاده بسیاری از شهرهای عراق که روزهاست در مسیر مشهد هستند، برای عرض ارادت به ساحت قدس رضوی خود را به مشهد می‌رسانند.

وی افزود: تا کنون 25 کاروان عراقی وارد مشهد شدند و پیش بینی می‌شود 20کاروان عراقی که فعلا در مسیر شهرهای شاهرود به سبزوار و سبزوار به نیشابور و نیشابور به مشهد هستند تا روز 25 آذر وارد مشهدالرضا شوند.

رضائی گفت: تعداد افراد کل کاروانهایی که واردشدن و در راهند 2152نفرمرد هستند که از شهرهای کربلا، نجف و کاظمین حرکت وپس از زیارت مرقد منور حضرت معصومه (س)راهی مشهد شدند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) تصریح کرد:کاروان‌های زائرین پیاده از شهرهای کاشمر، تربت حیدریه، نیشابور، بردسکن، چناران، فریمان و اطراف مشهد از روز 22 آذر بسمت مشهد حرکت خواهند داشت و پیش بینی می‌شود تعداد زائرین این کاروان‌ها بیش از 2000 نفر باشند.

وی خاطرنشان کرد:کاروان‌های پیاده عراقی در طول مسیر از خدمات مردمی و خیرین و در مسیر سبزوار، نیشابور به مشهد از خدمات رفاهی، فرهنگی و بهداشتی 5ایستگاه صلواتی (امام حسن مجتبی بینالود،موکب سالار زینب،میقات الرضا، ایستگاه صلواتی امام هادی و ایستگاه صلواتی امام رضا تپه سلام) استفاده خواهند کرد، همچنین 2 ایستگاه صلواتی موقت در مسیر چناران به مشهد و 2 ایستگاه دیگر در مسیر فریمان به مشهد از 25 آذر تا ظهر شهادت به زائرین امام رئوف خدمت‌رسانی خواهند داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha