کد خبر 228145
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵

ابلاغیه جدید کمیته انضباطی برای پرسپولیسی‌ها

ابلاغیه جدید کمیته انضباطی برای پرسپولیسی‌ها

در شرایط شایعه ارجاع پرونده استقلال و تراکتور به کمیته انضباطی، حالا گفته شده قرارداد یک مربی و یک بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به کمیته انضباطی ارسال شده و این باشگاه نیز اقدام به اصلاح قراردادها کرده است.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ باشگاه پرسپولیس چندی پیش به دلیل برعهده گرفتن مالیات گولسیانی به کسر یک امتیاز و 10 میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شد. با این حال امروز صحبت‌هایی مبنی بر اینکه این باشگاه پرونده دیگری در کمیته انضباطی دارد مطرح شده اما اصل موضوع چیست؟

ماجرا از این قرار است که پرسپولیس مالیات یکی از مربیان خارجی خود را برعهده گرفته بود و همچنین بندی در قرارداد میلاد سرلک وجود داشت که از نظر کارگروه نظارت بر قراردادها ایراد داشت. پس از این ماجرا باشگاه پرسپولیس نسبت به اصلاح هر دو مورد اقدام کرد. اکنون باید دید کمیته انضباطی پس از اصلاح قرارداد این دو چه تصمیمی خواهد گرفت.

این اتفاق در مورد باشگاه تراکتور هم رخ داده و قرارداد 6 بازیکن این تیم که دچار مشکل بود اصلاح شده و در انتظار تصمیم کمیته انضباطی است.

امروز همچنین پرونده باشگاه استقلال به کمیته انضباطی ارجاع شد. هر چند رضا جاودانی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد اما در اتوماسیون اداری فدراسیون فوتبال پرونده استقلال به ثبت رسیده و ظاهراً عضو کمیته انضباطی از این ماجرا بی‌اطلاع بوده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha