کد خبر 228095
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

برگزاری هفتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون آمادگی جسمانی

برگزاری هفتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون آمادگی جسمانی

هفتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون آمادگی جسمانی با حضور سرپرست این فدراسیون و تمام اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی حیات و به نقل از روابط عمومی فدراسیون آمادگی جسمانی، هفتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون آمادگی جسمانی با حضور احمد گواری سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی و اعضای هیئت رئیسه شامل ولی‌الله صالح‌نیا، مهدی مبینی، مظفر علیشائی، ندا مطلبی، پژمان معتمدی، سحر فامیل زارع، فاطمه ابوالقاسمی و مهناز احمدی در محل این فدراسیون برگزار شد.

بررسی و تصویب آیین‌نامه آموزشی دوره‌های کوتاه مدت، بررسی و اظهارنظر درباره فعالیت‌های رشته آمادگی جسمانی، ارائه گزارش و اقدامات انجام شده برای رشته فانکشنال فیتنس و ارائه گزارش اجرایی و مالی اولین المپیاد سراسری آمادگی جسمانی بخشی از موارد مطرح شده در هفتمین جلسه هیئت رئیسه این فدراسیون بود.

گواری با اشاره به اینکه برگزاری اولین المپیاد سراسری آمادگی جسمانی، تجربه بسیار ارزنده‌ای برای فدراسیون آمادگی جسمانی بود، تصریح کرد: از کمیته‌ها و انجمن‌های متنوعی در فدراسیون‌ آمادگی جسمانی برخوردار هستیم و باید رشته‌های مختلف فدراسیون را به جامعه مخاطب معرفی کنیم و حمایت‌های لازم را در دستور کار قرار دهیم، در عین حال باید مشکلات و نواقص را برطرف کنیم و در مسیر پیشرفت گام برداریم.

در ادامه با تصمیم و تصویب هیئت رئیسه فدراسیون آمادگی جسمانی به دلیل مشابهت مأموریت و شرح وظایف موجود انجمن آمادگی جسمانی و در راستای شفاف‌سازی وظایف عملکردی و آموزشی مخاطبان فراوان، فدراسیون آمادگی جسمانی عهده‌دار فعالیت‌های آموزشی و برگزاری مسابقات انجمن آمادگی جسمانی شد.

پس از تأسیس فدراسیون آمادگی جسمانی با توجه به ماهیت و مأموریت‌های اجرایی انجمن آمادگی جسمانی تحت نظر فدراسیون، فعالیت‌ این انجمن از نظر ماهوی و ساختاری و در راستای ایجاد مأموریت‌های تندرستی و قهرمانی تغییر کرد.

در این راستا فدراسیون آمادگی جسمانی در مسیر توسعه فعالیت‌های آموزشی در بخش تندرستی با محوریت اقشار مختلف جامعه اعم از ورزش سالمندان، ورزش بالینی، ورزش کودکان، ورزش زنان و همچنین در راستای علمی‌سازی و تخصصی شدن فعالیت‌ها در حوزه قهرمانی با برگزاری دوره‌های آمادگی جسمانی ویژه رشته‌های تخصصی ورزشی، گام بر می‌دارد.

فعالیت اجرایی در بخش تندرستی و قهرمانی و همچنین مأموریت‌های انجمن مربوطه برعهده فدراسیون آمادگی جسمانی است و هیچ‌گونه خللی در برنامه و اهداف ترسیم شده رخ نخواهد داد و فدراسیون با سرعت بیشتر در راستای پیشبرد اهداف کلان و تسهیل مسیر مخاطبان و علاقه‌مندان رشته آمادگی جسمانی کشور، گام بر می‌دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha