کد خبر 225391
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹

هادی چوپان نایب قهرمان مسترالمپیا شد

هادی چوپان نایب قهرمان مسترالمپیا شد

هادی چوپان موفق نشد برای دومین سال متوالی به قهرمانی دسته اوپن مسترالمپیا برسد و به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ یک سال بعد از قهرمانی تاریخی هادی چوپان در مسترالمپیا برای نخستین بار، او امسال در قامت مدعی اول قهرمانی گام به استیج مسترالمپیا گذاشت. 

گرگ پارسی که به اعتقاد کارشناسان حتی آمادگی بدنی بالاتری نسبت به سال گذشته داشت، بعد از رقابت نزدیک‌ در مرحله مقدماتی با سامسون داودا و درک لانسفورد، بامداد امروز هم در مرحله فینال یک رقابت تماشایی را سپری کرد. هادی چوپان که از کنفرانس مطبوعاتی مسترالمپیای ۲۰۲۳ خود را صاحب دومین ساندو(جایزه برنده مسترالمپیا) می دانست، با روحیه ای فوق العاده فینال را پشت سر گذاشت و بار دیگر نشان داد او در حال حاضر پادشاه‌ پرورش‌اندام در دنیاست، اما طرفداران او یک بامداد تلخ را پشت سر گذاشتند.

چوپان در حالی که خیلی از علاقه مندانش‌ در ایران پلک روی هم نگذاشتند و ساعات زیادی را از شنبه شب تا یکشنبه صبح بیدار بودند، با وجود شایستگی تمام نتوانست برای دومین بار متوالی قهرمان دسته اوپن مسترالمپیا لقب بگیرد و یک گام خودش را به بزرگانی همچون آرنولد و رونی کلمن نزدیک تر کند. او بعد از درک لانسفورد به عنوان نایب قهرمانی‌ رسید، در حالی که به اعتقاد خیلی از کارشناسان شایستگی‌ کاملی‌ برای قهرمانی‌ داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha