کد خبر 220635
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰

فرمانده تیپ پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی کشته شد

فرمانده تیپ پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی کشته شد

ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن فرمانده تیپ پیاده نظام «ناحال» در جریان درگیری‌ها با نیروهای مقاومت فلسطین خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، فرمانده تیپ «ناحال» در مقابله با یکی از نیروهای فلسطینی در نزدیکی گذرگاه «کرم ابو سالم» واقع در جنوب اراضی اشغالی کشته شد.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه‌ای در صفحه ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد، سرهنگ یوناتان اشتاینبرگ، فرمانده تیپ ناحال، در مقابله با  یکی از نیروهای فلسطینی در نزدیکی گذرگاه «کرم ابوسالم» کشته شد.

در این بیانیه همچنین آمده است، اشتاینبرگ، ۴۲ ساله ساکن شهرک «شوماریا»، در جریان درگیری میان نیروهای رژیم صهیونیستی و یک گروه فلسطینی کشته شد.

در بیانیه مذکور آمده است، او در مسیرش با یک نیروی مسلح فلسطینی مواجه شد و طی تبادل آتش در نزدیکی گذرگاه «کرم ابو سالم» کشته شد.

فرمانده شاخه نظامی حماس صبح شنبه (۱۵ مهر) و پس از حملات گسترده راکتی مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیستی در اطراف غزه، آغاز عملیات طوفان‌الاقصی را اعلام کرد.

بر اساس آخرین آمارها تاکنون ۳۵۰ صهیونیست در این حملات کشته و ۱۵۹۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

وزارت بهداشت غزه نیز اعلام کرد که از آغاز نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه ۲۳۲ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند. این وزارت همچنین اعلام کرد که آمار مجروحان در نوار غزه نیز به ۱۶۹۷ نفر رسیده است.

درگیری‌ها میان نیروهای مقاومت فلسطین در غزه و نیروهای صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha