کد خبر 218831
۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰

بازی‌های آسیایی هانگژو؛

رمضان‌پور: برای کسب مدال طلا و بالا بردن پرچم ایران آمده‌ام

رمضان‌پور: برای کسب مدال طلا و بالا بردن پرچم ایران آمده‌ام

نماینده وزن 92+کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: در وزن من قهرمان المپیک و نایب قهرمان المپیک حضور دارند، اما من هم برای کسب مدال طلا آمده ام، سخت است، اما نشد ندارد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ ایمان رمضان‌پور نماینده وزن ۹۲+ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران پس از شکست دادن حریف کره‌ای اش گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود. این بازی اول من بود و هنوز بدنم جا نیفتاده است.امیدوارم که بتوانم در بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشم و مدال خوبی بگیرم.

وی با بیان اینکه بیش از شش ماه در اردو بوده‌اند، اظهار داشت: تمرینات‌مان منظم بوده و به صددرصد آمادگی رسیده‌ایم.دوست دارم مدال خوشرنگی بگیرم. تیم ما خوب است. با شاهین موسوی و علی و سایر بچه ها بیش از پنج -شش سالی است که در اردو های مختلف هستیم. شب و روزمان با هم یکی شده است.هر کدام مان که می‌بریم دیگری خوشحال می شود و شکست بچه ها از ته دل ما را ناراحت می کند. من متاسف می شوم برای دوستانم وقتی نمی توانند بازی های خودشان را ببرند.

بوکسور تیم‌ ملی در واکنش به این سوال که چه اتفاقی رخ داد که بازی نیمه تمام ماند و در راند دوم برنده این دیدار شدی، گفت: حریفم اخطار گرفته بود و در راند دوم داوران اخطار دیگری را به او دادند؛ آن هم به دلیل اینکه آن سعی داشت به من آسیب بزند و داوران تشخیص بازی خطرناک را دادند و نتیجه به نفع من رقم خورد.

رمضان‌پور در پایان و در پاسخ به این سوال که  آیا شما قول کسب مدال طلا  میدهید یا خیر، گفت: امیدوارم این برد امروز تاثیر گذار باشد و بتوانیم بازی های بعد را بهتر و سرحال‌تر ادامه بدهیم. در وزن من قهرمان المپیک و نایب قهرمان المپیک حضور دارند، اما من هم برای کسب مدال طلا آمده ام، سخت است، اما نشد ندارد.می خواهم پرچم ایران را در آسمان بالا ببرم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha