کد خبر 216620
۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۱

سرهنگ باباپور:

۱۰۰ کیلوگرم مخدر شیشه از باند سوداگران مرگ در تهران کشف شد

۱۰۰ کیلوگرم مخدر شیشه از باند سوداگران مرگ در تهران کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مخدر روانگردان شیشه از یک باند قاچاق مواد مخدر در تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت:‌ در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با استفاده از کلیه زیرساخت‌های اطلاعاتی موفق به رصد و شناسایی یک باند قاچاق مواد روانگردان شده و در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که اعضای این باند که اقدام به تهیه موادمخدر از استان‌های شرقی کشور کرده و آن را به تهران قاچاق می‌کنند. 

وی با بیان اینکه سرکرده این باند یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار بود، گفت: با توجه به حساسیت موضوع هماهنگی با مقام قضایی برای انجام عملیات انجام شد و ماموران عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در قالب چند تیم متشکل از ماموران مجرب نسبت به شناسایی محل استقرار اعضای این باند اقدام کردند.

باباپور با اشاره به حضور ماموران در مخفیگاه این افراد، اظهارکرد:‌ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اجرای عملیاتی غافلگیرانه به مخفیگاه این باند ورود کرده و در جریان بازرسی از آن صد کیلوگرم مواد روانگردان شیشه را کشف که به طرز ماهرانه‌ای در این محل جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند. 

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه چهار نفر از قاچاقچیان و اعضای این باند نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: این افراد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرارگرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز به همراه پرونده تشکیل شده و به منظور ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha