کد خبر 215833
۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

سردار تنگسیری:

نیروهای مسلح ما از قدرت برتر پدافند هوایی در منطقه برخوردار هستند

نیروهای مسلح ما از قدرت برتر پدافند هوایی در منطقه برخوردار هستند

فرمانده نیروی دریایی سپاه در دیدار با فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: این واقعیتی انکارناپذیر است که نیروهای مسلح ما از قدرت برتر پدافند هوایی در منطقه برخوردار هستند و دشمنان نیز این را به خوبی می‌دانند.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه جمعی از فرماندهان و معاونان این نیرو به مناسبت گرامیداشت سالروز پدافند هوایی با حضور در ستاد این نیرو، با امیر علیرضا صباحی فرد دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌روزترین و مجهزترین سامانه‌ها را در اختیار دارد و این واقعیتی انکارناپذیر است که نیروهای مسلح ما از قدرت برتر پدافند هوایی در منطقه برخوردار هستند و دشمنان نیز این را به خوبی می‌دانند.

سردار تنگسیری، اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی اطمینان‌بخش ایران اسلامی را ثمره وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح تحت تدابیر و منویات فرماندهی معظم کل قوا عنوان کرد و گفت: این همدلی و اتحاد بین نیروهای مسلح موجب خشنودی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مباهات ملت عظیم الشان ایران است.

وی اظهار داشت: به واسطه همت بلند و اعتماد به توانمندی جوانان و دانشمندان داخلی از محدوده شعار خارج و وارد عرصه عمل و تجربه و به یک قدرت در منطقه و جهان تبدیل شده‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha