کد خبر 203226
۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۹

دستگیری متهمانی که با سلاح سرد از بانوان زورگیری می‌کردند

دستگیری متهمانی که با سلاح سرد از بانوان زورگیری می‌کردند

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری متهمانی خبر داد که با تهدید سلاح سرد از بانوان زورگیری می‌کردند و گفت: در این رابطه شناسایی مالخر اموال مسروقه نیز در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران اعلام کرد: شب سی و یکم اردیبهشت ماه سال جاری، تیم عملیات کلانتری 141 شهرک راه آهن در حال گشت زنی در محدوده خیابان کاج تهران به یک دستگاه موتورسیکلت 2 ترک که افراد گذری از خیابان را زاغ زنی می‌کردند، مشکوک شده و آنها را تحت مراقبت ویژه پلیسی قرار دادند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف خانمی حمله ور شده و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری کردند که مأموران به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شده و متهمان به محض رؤیت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیشدستانه پلیس و آمادگی مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر 2 متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهمان سه دستگاه تلفن همراه کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان 50 و 23 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 16 فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر اعتراف کرده و اظهار داشتند که پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته اند.

سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha