کد خبر 202907
۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳

ورود 245 نفر از عوامل اجرایی و ستادی حج تمتع به عربستان

ورود 245 نفر از عوامل اجرایی و ستادی حج تمتع به عربستان

۲۴۵ نفر از عوامل اجرایی و ستادی حج تمتع به عنوان نخستین گروه، شب گذشته از ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تهران عازم عربستان شده و در فرودگاه مدینه مورد استقبال سعودی‌ها قرار گرفتند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات، نخستین گروه عوامل ستادی و اجرایی حج تمتع ۱۴۰۲ شب گذشته عازم سرزمین وحی شدند.

امسال ۸۷ هزار و ۵۵۰ ایرانی به حج تمتع مشرف می‌شوند که نخستین گروه عوامل اجرایی حج تمتع همزمان با ورود نخستین گروه‌های زائران خارجی حج کشورهای پاکستان و اندونزی وارد مدینه منوره شدند و با استقبال مسؤولان سعودی مواجه شدند.

۲۴۵ نفر از عوامل اجرایی و ستادی حج تمتع شب گذشته ساعت ۲۱:۲۰ دقیقه به وقت تهران از ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تهران با پرواز ۱۷۹۶ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) عازم مدینه منوره شده و با توجه به مسیر بیش از سه ساعته تا مدینه، بامداد امروز وارد شهر پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله شدند.

ورود 245 نفر از عوامل اجرایی و ستادی حج تمتع به عربستان

سیدعباس حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت و برخی از معاونان و مدیران این سازمان، نخستین گروه عوامل اجرایی و ستادی را در ترمینال سلام بدرقه کردند.

گفتنی است؛ حدود ۳۰ هزار زائر حج تمتع از شهرهای تهران، سمنان، قم، کرمانشاه، همدان، لرستان، مرکزی، کاشان، قزوین و ایلام از طریق ایستگاه پروازی تهران عازم عربستان می‌شوند. همچنین نخستین گروه زائران حج تمتع سوم خرداد حوالی ساعت یک بامداد به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha