کد خبر 166072
۱۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱

رژیم صهیونیستی 50 تن بمب روی غزه ریخت

رژیم صهیونیستی 50 تن بمب روی غزه ریخت

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از ریختن 50 تن بمب روی نوار غزه خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی حیات و به نقل از رسانه های فلسطینی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ما 10 هدف را با 50 تن بمب در نوار غزه هدف قرار دادیم.

او مدعی شد: این حملات به محل های تولید سلاح و موشک و بمب و نظایر آن و یک مرکز توسعه و تحقیقات مهم در منطقه جبالیا و تونل های نزدیک حصار مرزی نوار غزه با سرزمین های اشغالی انجام شد.

این سخنگوی گفت که 44 فروند موشک از نوار غزه به سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

وی مدعی شد که ارتش رژیم صهیونیستی 29 فروند از آنها را رهگیری کرده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت: به صورت منظم وضعیت میدانی را ارزیابی و بر اساس آن به حملات علیه حماس در غزه و لبنان ادامه می‌دهیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم در ساعات گذشته به 3 هدف در جنوب لبنان حمله کرد.

او همچنین از تقویت یگان ‌های پیاده ‌نظام و توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال و جنوب سرزمین های اشغالی خبر داد و دولت لبنان را مسئول هرگونه اتفاق در داخل خاک لبنان نظیر شلیک موشک دانست و گفت که این رژیم اجازه نمی دهد که جنبش حماس از لبنان فعالیت داشته باشد.

ارتش رژیم صهیونیستی مناطق مختلف نوار غزه را طی شب گذشته و امروز جمعه هدف حملات هوایی و توپخانه ای خود قرار داد و در مقابل، نیروهای مقاومت فلسطین نیز شهرک های صهیونیست نشین را موشک باران کردند.

همزمان واحد پدافندی نیروهای مقاومت فلسطین با موشک های زمین به هوای دوش پرتاب با جنگنده های رژیم صهیونیستی بر فراز غزه مقابله کردند.

درپی پاسخ موشکی از جنوب لبنان به تجاوزگری صهیونیست ها در مسجد الاقصی، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین مناطقی در جنوب لبنان را هدف حملات موشکی خود قرار داد.

حدود 30 فروند موشک کاتیوشا عصر روز پنجشنبه از جنوب لبنان به شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی شلیک شد. این موشک ها واکنشی به جنایات و تجاوزگری روزهای اخیر صهیونیستها علیه نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی در قدس اشغالی بود.

برچسب‌ها