کد خبر 165434
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶

گل‌محمدی: حذف استقلال خبر بدی برای ماست

گل‌محمدی: حذف استقلال خبر بدی برای ماست

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس می‌گوید در صورت حذف استقلال از این خبر ناراحت خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان حضور یافت و در خصوص این بازی صحبت و همچنین اعلام کرد که در این بازی سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت.

* برای برد به کرمان آمدیم

در ابتدا سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. از همه هوادارانمان در فسنجان که از ما استقبال خوبی کردند ممنونم. بازی فردا اولین بازی ما در سال جدید است. بردن این بازی هدف اول ماست و برای بردن به این شهر آمدیم. می‌دانیم با مس رفسنجان بازی راحتی برای هیچ تیمی نیست. به ربیعی بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم. ما تیم مس رفسنجان را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا یک بازی تاکتیکی است چرا که هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم تا در جمع مدعیان بمانیم.

* حامد لک زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید

آنها بهترین خط دفاع لیگ را دارند و این نشان‌دهنده این است که خط دفاعی و گلر این تیم خوب است. حامد لک شاگرد خوب من بوده و زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید که از همین جا از او تشکر می‌کنم امید اما امیدوارم که فردا دروازه او را باز کنیم.

 

* اگر استقلال حذف شود ناراحت می‌شوم

درجلسه اخیری که با رضا درویش داشتم متوجه شدم که مشکل خاصی برای گرفتن مجوز حرفه‌ای آسیا نداریم و مدارکی که ارائه می‌دهیم از آن ایراد نمی‌گیرند اما در کل برای فوتبال ما خوب نیست که این اتفاقات رخ بدهد. سال گذشته پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند چرا که ما در زیرساخت‌ها مشکل داریم. باید برنامه‌ریزی خوبی در این خصوص انجام دهیم که این اتفاق رخ نمی‌دهد. اگر استقلال از آسیا حذف شود یک خبر بد برای همه اهالی فوتبال است و باعث ناراحتی همه ما خواهد شد و کسی از این موضوع خوشحال نمی‌شود. من بارها در این باره صحبت کردم که فوتبال حرفه‌ای امکان و شرایط خوبی را می‌طلبد؛ از جمله رسیدگی به تیم‌های پایه، داشتن استادیوم خوب، شفافیت مالی در قراردادها و ... از ابزار فوتبال حرفه‌ای است که ما در این زمینه ضعیف هستیم و برنامه‌ریزی ما مشکل دارد.

برچسب‌ها