کد خبر 165358
۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷

استقبال کودکان و نوجوانان از «عروسک‌خونه» تلویزیون

استقبال کودکان و نوجوانان از «عروسک‌خونه» تلویزیون

تهیه‌کننده برنامه «عروسک‌خونه» می‌گوید نمایش‌های موجود در صفحه‌ عروسک‌خونه در شاد، بیش از 10 میلیون بار دیده شده‌اند و این اعداد در حال افزایش است.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ علی خواجه، تهیه‌کننده‌ برنامه‌ «عروسک‌خونه»، گفت‌: در ایام عید نوروز گروه‌های نمایشی عروسکی از شهرهای مختلف در برنامه «عروسک‌خونه» از قاب رسانه‌ ملی برای کودکان نمایش اجرا می‌کنند.

 

به گفته‌ علی خواجه، این برنامه تا 19 فروردین ماه هر روز ساعت 13 و 22 با بازی خانم‌ها مریم کاظمی و فاطمه امینی، از شبکه‌ی کودک سیما پخش خواهد شد.

 

او همچنین خاطرنشان کرد: 20 گروه نمایشی از 14 شهر مختلف در این جشنواره‌ حضور دارند و نمایش‌های خود را در قالب برنامه‌ی عروسک‌خونه به کارگردانی عطیه ایزدخواه اجرا می‌کنند.

 

علی خواجه با اشاره به هدف از ساخت این برنامه تلویزیونی، تأکید کرد: این برنامه با هدف راه‌اندازی یک جشنواره تئاتر عروسکی ملی کار خودش را شروع کرده و نیت اصلی این برنامه احیای قالب نمایش عروسکی از طریق حمایت از گروه‌های فعال مستقل در این عرصه است.

بنابر گفته تهیه‌کننده‌ عروسک‌خونه، این برنامه‌ در ایام نوروز مورد استقبال کودکان قرار گرفته است و طبق آمار موجود در برنامه «شاد» تا این لحظه و پس از پخش 11 قسمت از برنامه، بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر در نظرسنجی‌ها شرکت کرده به نمایش‌ها رأی داده‌اند. همچنین نمایش‌های موجود در صفحه‌ عروسک‌خونه در شاد، بیش از 10 میلیون بار دیده شده‌اند و این اعداد در حال افزایش است.

 

اختتامیه این جشنواره حوالی عید سعید فطر برگزار خواهد شد و سه اثر برگزیده که با رأی مخاطبان شبکه‌ی کودک انتخاب می‌شوند، امتیاز ساخت برنامه‌ی عروسکی تا سقف 60 میلیارد ریال دریافت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها