کد خبر 261151
۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳

سردار رادان خبر داد:

پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست قرار گرفته است

پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست قرار گرفته است

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پلیس امنیت اقتصادی با توجه به اینکه در ریل درست خود قرار گرفته است و با تمرکز بر پرونده‌های کلان مفاسد اقتصادی، سودجویان را از اعمال مجرمانه پشیمان می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سردار احمدرضا رادان در دیدار با کارکنان پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: صمیمانه از تلاش شما و نیروهای مرزبانی و استان‌ها که در این دریای پر تلاطم فساد اقتصادی، راه مبارزه را انتخاب کردید خداقوت می گویم.

وی افزود: برای رسیدن به هدف و نتیجه گرفتن در این دریای پر تلاطم که شما قدم گذاشتید به تمرکز و صبر زیاد احتیاج دارید و ما باید این مسیر طولانی را با تلاش طی کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست خودش قرار گرفته است، عنوان داشت: این پلیس حرکت به سمت هدف را در ریل درستش شروع کرده است که نتیجه تلاش مدیران خوب و پرکار این مجموعه است.

سردار رادان تاکید کرد: پرونده های ریز و خُرد نباید حرکت شما را از این مسیر درست کُند کند، با تمرکز بر پرونده های کلان در حوزه سوخت، گمرگ و دیگر مفاسد اقتصادی، سودجویان را از اعمال مجرمانه خود پشیمان کنید، در این صورت پرونده خُرد نیز به خودی خود از بین می‌رود.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: مقابله جدی با سودجویان و قاچاقچیان کالا که اقتصاد کشور را فلج می‌کنند و همچنین حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان داخلی از ماموریت های پلیس امنیت اقتصادی است که باید با جدیت دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی می تواند برای فراجا اقتدار باشد، گفت: در انجام ماموریت ها اشراف اطلاعاتی و استفاده از نوآوری مهم و ضروری است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha