کد خبر 261112
۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۱

واکنش پرچمدار ایران در پاریس 2024 به سومین حضورش در المپیک

واکنش پرچمدار ایران در پاریس 2024 به سومین حضورش در المپیک

پرچمدار ایران در افتتاحیه المپیک پاریس گفت: از اینکه پرچمدار کاروان ایران در المپیک پاریس هستم احساس غرور و افتخار می‌کنم.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ ندا شهسواری، بانونی تنیس روی میز و پرچمدار ایران در افتتاحیه المپیک پاریس، در حاشیه نشست صمیمانی ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک پاریس با وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران بیان کرد: وزیر دو روز پیش به اردوی ما آمد و باعث دلگرمی بود. باعث انگیزه ما می‌شود. ورزشکاران قبل از المپیک استرس خاصی دارند و این بازدیدها باعث دلگرمی می‌شود، امیدوارم که در المپیک بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را داشته باشیم. 

وی در پاسخ به این پرسش که حمایت‌های مالی پیش از المپیک چطور بوده است؟ تصریح کرد: فکر می‌کنم در این دوره حامیان مالی بیشتری داشتیم و از آنها تشکر می‌کنم که باعث شدند ما با ذهنی آرام‌تر و انگیزه بیشتر به المپیک برویم. بهترین بازی‌ها را انجام دهیم. 

پرچمدار ایران در افتتاحیه المپیک پاریس در مورد پرچمداری خود در افتتاحیه بازی‌های المپیک پاریس یادآور شد: فکر می‌کنم به این دلیل که برای سومین مرتبه به المپیک می‌روم، انتخاب شدم و واقعا حس غرور و افتخار برای من دارد.

وی در مورد هزینه بالای تعویض رویه راکت گفت: ما هر دو هفته یک بار باید رویه راکت را تعویض کنیم که حدوداً ماهیانه ۱۵ تا ۱۶ میلیون تومان هزینه بر است. البته آقای وزیر دستور دادن در این مورد حمایت شویم امیدوارم از این پس این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد چون تنها المپیک را پیش رو نداریم بلکه مسابقات دیگری هم وجود دارد. 

شهسواری در مورد اینکه برخی خانواده‌ها با اعزام او به انتخابی المپیک مخالف بودند، گفت: طبیعی است. فرزندان آنها رده‌های ۲۰ نا ۲۴ سال هستند و دوست داشتند در المپیک باشند اما در پینگ‌پنگ تجربه تاثیر دارد. فکر می‌کردند من نمی‌توانم تجربه سهمیه را بگیرم اما تجربه به کمک من آمد و توانستم سهمیه را به دست آورم. 

مادر ندا شهسواری نیز بیان کرد: احساس خیلی خوبی دارم و خدا را شکر می‌کنم که ندا خانم باعث افتخار من شد. او سه بار سهمیه المپیک گرفته است. زبان قاصر است از حسی که دارم. امیدوارم فرزندان همه مادران هم افتخارآفرین باشند تا حس من را درک کنند. 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha