کد خبر 260890
۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۱

ابلاغ دستورالعمل ایمنی حسینیه‌ها و تکایا به شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران

ابلاغ دستورالعمل ایمنی حسینیه‌ها و تکایا به شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران

سرپرست دبیرخانه HSE شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل ایمنی برای مساجد، حسینیه‌ها و تکایا به شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران خبر داد.

 به گزارش گروه اجتماعی حیات و به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، سجاد موسوی سرپرست دبیرخانه HSE شهرداری تهران در این‌باره گفت:‌ در آستانه ماه محرم و آغاز ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدا...حسین(ع) دستورالعمل ایمنی را برای ارتقاء ایمنی حسینه‌ها، تکایا و مساجد به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران  ابلاغ کردیم و آنان موظف به اجرای پروتکل‌ها و موارد مطرح شده در آن هستند.

سرپرست دبیرخانه HSE شهرداری تهران که در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران مستقر است، اعلام کرد: همزمان با آغاز ماه محرم و به مناسبت عزاداری سید و سالار شهیدان(ع) و برپایی موکب و تکایای عزاداری در سطح شهر تهران، به دلیل اهمیت رعایت مسائل سلامت، ایمنی و محیط زیست و پیشگیری از خطرات بالقوه و آسیب رسان به شهروندان، دبیرخانهHSE شهرداری تهران دستورالعمل سلامت، ایمنی، و محیط زیست (HSE) مساجد، هیات و تکایا را به مناطق ۲۲گانه ابلاغ و اقدام به اجرا کرد.

وی افزود: براین اساس اماکن مذکور توسط اداراتHSE  مناطق ۲۲گانه مورد بازرسی قرار می گیرند و به تبع آن عدم انطباق های احتمالی و خطرات کنترل نشده شناسایی شده و نسبت به رفع آنها اقدام می شود.

موسوی گفت: همچنین ناظران دبیرخانه سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE مناطق به صورت مستمر در طول ایام سوگواری از طریق بازدید میدانی بر حسن اجرای بازرسی های اداراتHSE  نظارت خواهند داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha