کد خبر 260810
۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۵

قانونی که به سود انزلی‌چی‌ها شد؛

ستاره‌های لیگ برتر برای ملوان به خط شدند

ستاره‌های لیگ برتر برای ملوان به خط شدند

پنج بازیکن مطرح لیگ برتر برای سپری کردن دوران خدمت سربازی فصل آینده برای ملوان بازی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی حیات؛ در فصل بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تعداد سرباز - بازیکنان لیگ برتری به واسطه قانون جدید نظام وظیفه افزایشی چشمگیر داشته است.

ملوان تنها باشگاه لیگ برتری است که در این سطح امکان جذب سرباز دارد. فارغ از گمانه‌زنی‌ها، طی شدن روال قانونی و مکاتبه جهت معرفی سرباز - بازیکن به باشگاه ملوان، مهمتر از هر موضوعی است تا ملوانی‌ها بتوانند از بازیکنان موردنیاز استفاده کنند.

این در حالی است که هنوز تکلیف مدیرعامل و سرمربی ملوان برای فصل بیست‌وچهارم مشخص نیست. به هر صورت تا به امروز نامه امید نورافکن (سپاهان)، علیرضا جعفرپور (شمس آذر)، ابوالفضل جلالی (استقلال)، رضا میرزایی (استقلال) و یونس اکبرپور (آلومینیوم اراک) به دست باشگاه ملوان رسیده است.

در این بین سرمربی جدید و برنامه‌های تاکتیکی‌اش در به کارگیری بازیکنان اهمیت دارد. نباید فراموش کرد که سال گذشته محمدحسین اکبرمنادی با وجود مشمول سربازی بودن از لیست ملوانان خارج شد، چرا که به یکباره از پازل تاکتیکی تارتار بیرون رفت.

بعد از اینکه آرش فهمیده از مدیرعاملی ملوانان کنار رفت قرار است در روز 21 تیر ماه سال جاری نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شود. ظاهراً قرار است وضعیت حامی مالی باشگاه، مدیر عامل و برخی موارد دیگر در این نشست مشخص شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha