کد خبر 260793
۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۵

افزایش صدور گذرنامه به ۶۰ هزار جلد در روز

افزایش صدور گذرنامه به ۶۰ هزار جلد در روز

فرمانده کل انتظامی کشور خبر داد: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم و تقویت توانمندی ها، میزان صدور گذر نامه به حدود ۶۰ هزار جلد در روز رسیده است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور در حاشیه آیین افتتاح افزایش ظرفیت صدور گذرنامه در اربعین حسینی، اظهار کرد: درخواست گذرنامه به عنوان یکی از چالش‌های اساسی به خصوص در ایام اربعین مطرح بوده؛ لذا در ادامه تکریم زائران ابا عبدالله الحسین (ع) و کسانی که از خدمات انتظامی پلیس بهره مند می شوند بحث صدور گذرنامه های زیارتی در کنار گذرنامه های عادی به عنوان یک راه حل توانست تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم  و تقویت توانمندی ها، روزانه ۲۰ هزار جلد به ظرفیت صدور گذرنامه افزوده شده یعنی میزان صدور  گذرنامه به حدود ۶۰ هزار جلد در روز رسیده است.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه افرادی که می‌خواهند به تازگی گذرنامه زیارتی دریافت کنند ، گفت: این افراد می‌توانند از طریق سامانه‌های مجازی و برنامه کاربردی "پلیس من" بخش گذرنامه را انتخاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت که در اولین فرصت گذرنامه زیارتی با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.

وی به مردم توصیه کرد: شهروندان گرامی برای تهیه گذرنامه با مدیریت زمان درخواست های خود را به روزهای آخر موکول نکنند چرا که زمان انتظار برای دریافت گذرنامه بستگی به میزان درخواست ها و فرصت باقی مانده دارد.

سردار رادان در خاتمه عنوان داشت: الحمدلله تاکنون پلیس و وزیر محترم کشور عراق نهایت همراهی و همکاری را در خصوص تسهیل تردد زائران داشته اند و امیدواریم امسال نیز سفر اربعین برای زائران گرامی بدون ایستایی و در کمال صحت و سلامت انجام شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha