کد خبر 260704
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰

توقیف پژو پارس با ۲۵۰ کیلوگرم تریاک در تهران

توقیف پژو پارس با ۲۵۰ کیلوگرم تریاک در تهران

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری سه قاچاقچی موادمخدر در محور مواصلاتی منتهی به تهران خبر داد و گفت: در این عملیات از خودروی متهمان ۲۴۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ حسین باباپور درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در راستای کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به تهران، گشتزنی و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در بزرگراه‌ها را در دستورکار خود قرار دادند که در جریان آن به یک دستگاه خودروی پژو پارس درحال عبور مشکوک شد و آن را زیر نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: در نهایت ماموران با هماهنگی مرجع قضائی ضمن رعایت کلیه موازین قانونی، موفق شدند در یک عملیات منسجم و دقیق، خودروی متهمان را متوقف کرده و در بازرسی از خودرو مقدار ۲۴۵ کیلوگرم تریاک را که به شکل حرفه‌ای در بخش‌های مختلف خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه سه سرنشین این خودرو نیز بازداشت شدند، گفت: خودروی مذکور به پارکینگ و متهمان به همراه موادمخدر کشف شده به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع موادمخدر اعتراف کردند. 

باباپور با اشاره به تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، اظهارکرد:‌متهمان پس از تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان در حال انجام است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha