کد خبر 260675
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۱

ارزیابی مجدد برای تعیین رتبه استحقاقی «معلمان فاقد رتبه» چگونه است؟

ارزیابی مجدد برای تعیین رتبه استحقاقی «معلمان فاقد رتبه» چگونه است؟

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای شرایط بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد برای تعیین رتبه استحقاقی «معلمان فاقد رتبه» را اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ در این اطلاعیه آورده است: پیرو بخشنامه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ در اجرای ماده ۵ آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان (موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرارگرفته‌اند) و با لحاظ کردن شرایط زیر در فرایند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد برای تعیین رتبه استحقاقی قرار می‌گیرند:

۱.مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یک سال پس از تایید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیات ممیزه است.

۲.همه مشمولانی که از تاریخ یکم خرداد ۱۴۰۳ به بعد حداقل یک سال از تایید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه بندی آنان دارای وضعیت «عدم احراز رتبه/ فاقد رتبه» است، مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده ۵ آیین‌نامه است.

۳.ملاک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه my.medu.ir است؛ بنابراین در صورتی که فرایند رسیدگی به پرونده افراد به اتمام رسیده و مورد تایید نهایی هیات ممیزه قرار گرفته است (مطابق بند یک) مشمول ارزیابی مجدد می‌شوند.

۴.مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی هستند که در وضعیت شاغل باشند.

۵.جهت بارگذاری مدارک و مستندات؛ تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت باید منتهی به تاریخ پایان مهلت یک ساله باشد و تاریخ‌های پس از آن مورد پذیرش نیست. (به عنوان مثال فردی که در تاریخ یکم تیر ماه ۱۴۰۳مهلت یک ساله آنها تکمیل شده است، مدارک تا قبل از این تاریخ معتبر است.)

۶.زمان شروع بارگذاری مدارک از تاریخ ورود به سامانه به مدت یک ماه است و مدت زمان پیش بینی شده قابل تمدید نیست.

۷.راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است و با عنایت به اینکه پس از مدت زمان ذکر شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد، توصیه می‌شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای مورد نظر، شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

۸.افرادی که قبل از یکم خرداد ۱۴۰۳ مهلت یک ساله آنها به پایان رسیده بود و مشمول ارزیابی مجدد شده‌اند با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت یک‌ماه باید حداکثر تا تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام کنند در غیراین صورت مطابق مقررات مهلت یک ماه آنان به پایان خواهد رسید.

۹.مسئولیت اطلاع‌رسانی به موقع، دقیق و جامع به مشمولان بر عهده مدیران کل استان‌هاست؛ از اینرو انتظار می‌رود تدابیر و راهکارهای مناسب جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخاذ شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha