کد خبر 260636
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷

پیام تبریک رئیس دستگاه دیپلماسی فرهنگی کشور به رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک رئیس دستگاه دیپلماسی فرهنگی کشور به رئیس جمهور منتخب

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ایمانی‌پور در پیامی، پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ایمانی‌پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی، پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

جناب دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب ملت ایران

سلام علیکم

برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، تبلور مردم سالاری دینی و جمهوریت نظام و تضمینی برای حیات طیبه انقلاب اسلامی و گفتمان برخاسته از آن محسوب می‌شود. کسب توفیق و پیروزی جنابعالی در این انتخابات پرشکوه و جلب اعتماد مردم غیور ایران را تبریک می‌گویم. حماسه حضور مسئولانه  ایرانیان خارج نشین در انتخابات اخیر و سهم آنان در رقم خوردن  این حماسه مردمی نشان داد که فرزندان این مرز و بوم در هر نقطه‌ای از دنیا به عهد و پیمان خود و سرزمین مادری و کهن خود پایبند هستند. همانطور که جنابعالی کرارا فرموده‌اید، ادای شکر  این نعمت و موهبت الهی در گروی خدمت مستمر و خالصانه به ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی خواهد بود. 
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با عنایت خداوند متعال تا کنون، گام های بلندی برای توسعه دیپلماسی فرهنگی و تبیین و معرفی فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی ـ اسلامی در سرتاسر دنیا برداشته و ریل گذاری واقع بینانه و روشنی را در استمرار این مسیر به ویژه در حوزه همسایگان صورت داده است. 
بی شک، پیشبرد منویات مقام معظم رهبری دام عزه در این حوزه و تحقق اهداف و راهبردهای کلان ترسیم شده در گروی ایفای نقش قرارگاهی این مجموعه است که با مساعدت و معاضدت دولت محترم محقق خواهد شد. 
امید است در دولت چهاردهم،  با ارتقای دیپلماسی فرهنگی و هم افزایی مؤثر نهادهای علمی و اجرایی، شاهد رقم خوردن بهترین دستاوردها و تحولات در این مسیر روشن و آینده ساز باشیم. انشاالله.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha