کد خبر 260614
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

با تاکید عضو شورای شهر تهران به شهرداری؛  

لایحه تعیین نرخ سرویس مدارس به شورا ارائه شود

لایحه تعیین نرخ سرویس مدارس به شورا ارائه شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که شهرداری تهران هنوز لایحه‌ تعیین نرخ سرویس مدارس را به شورای اسلامی شهر تهران ارائه نکرده است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سیدجعفر تشکری هاشمی، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عدم ارائه لایحه تعیین قیمت سرویس مدارس از سوی شهرداری تهران به شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران هرساله باید لایحه‌ای را در همین ایام به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کند تا نرخ سرویس مدارس تعیین شود، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

وی ادامه داد: قطعا آنچه که مورد تاکید و مورد نظر شورای اسلامی شهر تهران است این است که نرخ سرویس مدارس یک عدد قابل قبول چه برای والدینی باشد که قرار است این هزینه‌ها را پرداخت کنند و چه برای رانندگان خودروهای تاکسی که قرار است این خدمات را به شهروندان ارائه دهند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبیعتا ایجاد تعادل و توازن بین هزینه‌ها یک اصلی است که باید هم برای مردم و هم برای رانندگان مدنظر قرار دهیم. علاوه بر این باتوجه به اینکه معمولا تخلفاتی توسط برخی از شرکت‌هایی که تحت پوشش سازمان تاکسیرانی تهران نیستند در ارائه خدمات سرویس مدارس رخ می‌دهد، انتظار ما از شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی این است که هرچه زودتر این لایحه در اختیار شورای اسلامی شهر تهران قرار بگیرد تا بررسی‌های لازم انجام شود و به صراحت به مردم نرخ سرویس مدارس را بتوانیم اعلام کنیم تا مردم در ابهام هزینه را پرداخت نکرده و بدانند که به صورت مشخص چه مقدار هزینه باید برای سرویس مدارس بپردازند.

تشکری هاشمی تصریح کرد: امیدواریم با ارائه سریعتر لایحه به شورای شهر و بررسی آن در شورا مشکل هزینه سرویس مدارس برای سال جاری تکرار نشود و تاکید ما براین است که هم شهرداری تهران انشاءالله این لایحه را سریعتر در اختیار ما قرار دهند و ما هم طبیعتا این لایحه را به فوریت بررسی کنیم و مردم به روشنی بدانند هزینه‌ها به چه صورتی است تا اجحافی در حق مردم صورت نگیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha