کد خبر 260549
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۸

پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با «حیات»:

گاریدو در پرسپولیس کار سختی دارد/ گزینه‌های خوبی برای جانشینی بیرانوند وجود دارد

گاریدو در پرسپولیس کار سختی دارد/ گزینه‌های خوبی برای جانشینی بیرانوند وجود دارد

پیشکسوت پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم در نقل و انتقالات و شروع فصل جدید صحبت کرد.

مرتضی فنونی‌زاده در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی حیات در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: خدا را شکر سرمربی هم آمد و می‌تواند وضعیت نقل و انتقالات را زیر نظر بگیرد. کادرفنی می‌تواند خیلی به او کمک کند و خصوصاً حضور یکی مثل جلال حسینی برای مشورت دادن در مورد وضعیت فوتبال ایران خیلی می‌تواند کمک کند. امیدوارم روند نقل و انتقالات به خوبی پیش برود و بتوانیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم و تیم خوبی برای فصل بعد بسته شود.

وی در مورد وضعیت بیرانوند هم گفت: به هر حال بیرانوند زحماتی برای پرسپولیس کشیده و حالا هم تصمیم دارد جدا شود. باید او را فراموش کرد و به فکر گزینه جانشینی بود. گزینه‌های خوبی هم وجود دارند ولی برای اینکه بازارگرمی نشود اسمی نمی‌برم. امیدوارم باشگاه بهترین گزینه را برای دروازه انتخاب کند. خود امیررضا رفیعی هم که فصل قبل چند بازی در زمین حاضر شد گزینه خوبی است و می‌تواند کمک کند ولی کنارش یک گلر با تجربه باید جذب شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد پیش بینی‌اش از عملکرد گاریدو در ایران هم توضیح داد: گاریدو در تیم‌های نسبتاً خوبی کار کرده و در تیم‌های آسیایی هم مربیگری کرده که فکر می‌کنم این تجربه به حضورش در پرسپولیس خیلی کمک کند. امیدوارم او شرایط تیم را در وضعیت خیلی خوبی حفظ کرده و از عنوان قهرمانی پرسپولیس دفاع کند. او به تیم قهرمان ایران پیوسته و کار سختی دارد و دیگر هوادارن به کمتر از قهرمانی در ایران راضی نیستند و نیم نگاهی هم به موفقیت در لیگ نخبگان آسیا دارند.

فنونی‌زاده در مورد وضعیت نقل و انتقالات هم توضیح داد: چند بازیکن کلیدی جدا شدند که باید فکری برای جایگزینی آنها صورت بگیرد. در پست‌های دیگر هم بازیکنان خوبی داریم و اگر شاکله اصلی تیم حفظ شود شاید نیاز به خریدهای متنوعی نباشد. ما در حال حاضر یک گلر لازم داریم و در دفاع راست باید بازیکن جذب کنیم و 1-2 نفر در خط هافبک و یک مهاجم تمام عیار در کنار آل کثیر لازم داریم و با جذب این نفرات تیم تکمیل خواهد شد. بازهم می‌گویم اولویت باید حفظ نفرات کنونی باشد و حالا به جز بیرانوند و اسماعیلی‌فر و ترابی که گفته می‌شود جدایی‌شان قطعی شده دیگر بازیکنی از تیم جدا نشود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha