کد خبر 260376
۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲

تبریک جامعه روحانیت مبارز به ملت شریف و رئیس جمهور منتخب

تبریک جامعه روحانیت مبارز به ملت شریف و رئیس جمهور منتخب

جامعه روحانیت مبارز در پیامی برگزاری انتخابات باشکوه ریاست جمهوری را به ملت شریف ایران و رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با همت و اراده ملت بزرگ ایران در دوجمعه پیاپی در تیر ماه ۱۴۰۳ حماسه دیگری رقم خورد و به یاری خدای سبحان، دشمنان و بدخواهان را شرمسار و دوستداران انقلاب را امیدوار ساخت. با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ملت ایران بار دیگر نشان داد که همواره با درک شرایط داخلی و جهانی و شناخت صحنه‌های حساس، بصیرت و هوشیاری خود را در وقت مناسب با احسن وجه به نمایش می‌گذارد. 

اکنون شایسته است با اتمام رقابت ها، رفتارهای رقابتی انتخابات به رفتارهای رفاقتی تبدیل شوند و با حفظ برادری و وحدت کلمه به آبادانی مادی و معنوی کشور پرداخته شود و همه قوا و انرژی نخبگان سیاسی و نامزدهای انتخاباتی و طرفداران و هواداران ایشان به ساختن ایران قوی واعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی مصروف گردد.

جامعه روحانیت مبارز ضمن تقدیر و تشکر فراوان از ملت انقلابی و رشید ایران اسلامی در خلق این صحنه پرشکوه سیاسی، که با تدابیر و راهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) به سرانجام رسید، به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق ایشان را در انجام وظایف سنگین و خطیر ریاست جمهوری مسئلت داریم.

از همه نامزدهای ریاست جمهوری، فعالان، دست اندرکاران امر انتخابات، عوامل اجرایی، امنیتی، تبلیغاتی و رسانه‌ای که بستر ساز افزایش مشارکت شده و در گرمی و شور انتخابات سهیم بودند تشکر می‌کنیم.

یاد و خاطره امام امت و همه شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و برای رئیس جمهور شهید نیزعلودرجات و رحمت واسعه الهی را خواهانیم. 

محمد علی موحدی کرمانی

جامعه روحانیت مبارز کشور

۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha