کد خبر 260369
۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱

سخنگوی قوه قضائیه به مسعود پزشکیان تبریک گفت

سخنگوی قوه قضائیه به مسعود پزشکیان تبریک گفت

سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ اصغر جهانگیر، سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

برگزاری انتخابات با شکوه، مردمی و عزت مندانه ریاست جمهوری ایران که منجر به برگزیده شدن جنابعالی به عنوان منتخب امت بیدار و همیشه در صحنه شد مایه افتخار و سربلندی مردم عزیز ایران در عرصه بین المللی و مورد توجه آحاد ملت قرار گرفت.

این انتخابات سی میلیونی و پرشور، موجی از امید برای پیشرفت و آینده‌ای روشن و افتخار آمیز را در برابر ملت همیشه سرافراز ایران قرارداد و امید می‌رود که تحقق آن با دستان با کفایت جنابعالی میسور شود.

اینجانب ضمن تشکر از ملت عزیز ایران برای حضور آگاهانه و مسؤلیت شناسانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اقبال عمومی به جناب مستطاب عالی را به شما، ملت عزیز و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی دام ظله، تبریک عرض نموده و دوام توفیقات آن جناب و ملت تمدن ساز ایران در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی را از پروردگار متعال مسألت دارم.

والسلام علیکم و رحمت الله
دکتر اصغر جهانگیر
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha