کد خبر 259165
۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۲

سخنگوی شورای نگهبان در بازدید از مسجدالنبی (ص) شنوای پیشنهادات رای‌دهندگان شد

سخنگوی شورای نگهبان در بازدید از مسجدالنبی (ص) شنوای پیشنهادات رای‌دهندگان شد

سخنگوی شورای نگهبان در ادامه بازدید از شعب انتخاباتی شهر تهران، در شعبه انتخاباتی مسجد النبی (ص) نارمک حضور یافت.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ هادی طحان‌نظیف بعد از ظهر امروز (جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳) در ادامه بازدید از شعب انتخاباتی شهر تهران، در شعبه انتخاباتی مسجد النبی (ص) نارمک حضور یافت.

وی ابتدا با افراد پیر و جوان و حتی کودکانی که همراه با والدین‌شان آمده بودند و در صفی طولانی بیرون از مسجد ایستاده بودند تا رای بدهند، خوش و بش کرد و به نکات و پیشنهادات آن‌ها نیز گوش داد.

یکی از حاضران به سخنگوی شورای نگهبان گفت از مسئولان و رئیس‌جمهور آینده انتظار داریم به گونه‌ای عمل کنند که با افتخار و سربلندی هم خودمان در انتخابات شرکت کنیم و هم دیگران را به مشارکت در این امر مهم دعوت کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان در این شعبه با عوامل نظارتی و اجرایی گفتگو کرد. از عوامل انتظامی تقدیر به عمل آورد و با خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها نیز گفتگو کرد.

طحان‌نظیف در گفتگو با رسانه‌ها عنوان کرد که در برگزاری انتخابات در سراسر شعب با مشکل خاصی مواجه نیستیم و شاهد حضور خوب مردم در پای صندوق‌های رای نیز هستیم.

وی نماز مغرب و عشاء را در مسجد النبی (ص) به جماعت ادا کرد.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه ۳ تیر ۱۴۰۳) در حدود ۵۹ هزار شعبه در سراسر کشور و در بیش از ۹۵ کشور آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha