کد خبر 259158
۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۴

استاندار تهران اعلام کرد؛

آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های ناجا است

آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های ناجا است

استاندار تهران با تاکید بر فعالیت در حوزه برآوردهای اطلاعاتی و امنیتی گفت: آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های ناجا است.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ علیرضا فخاری امروز جمعه در بازدید سرزده از ستاد فرماندهی فراجای تهران که با حضور سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس تهران بزرگ انجام شد، اظهار کرد: به واسطه شهادت رئیس جمهور شهید، شاهد برگزاری انتخابات زودرس با زمان محدود هستیم.

استاندار تهران عنوان کرد: وظیفه ابتدایی و مهم همه دستگاه‌هایی که مسئول حفظ آرامش و امنیت کشور خاصه تهران هستند، برآورد موقعیت‌ها می‌باشد، برآوردهایی که باید برای مقابله با طرح ریزی های دشمنان و بدخواهان انجام و راهکارهای محتمل اثر گذار برای آنها در نظر گرفته شود.

فخاری با اشاره به برنامه های سوء معاندین، گروه‌های منافق و بدخواهان نظام که قصد ایجاد ناامنی و ناپایداری کشور را دارند، افزود: همه این موارد و مباحث انتظامی جزو برآوردها محسوب می‌شوند و برای انجام این فریضه عظیم و حفظ امنیت، عمده مأموریت‌ها به فراجا محول شده و غالباً نیروها یا در کنترل عملیاتی و یا در مأموریت پشتیبانی می‌باشند.

وی افزود: با توجه به وظایف سنگین محول شده، استمرار و شرایط سخت تمام نشدنی فراجا، ایجاد روحیه در کارکنان این دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که شب و روز برای ناجا وجود ندارد و به همین واسطه از زحمات و تلاش‌های ناجای ارزشمند کمال تشکر را داریم.

استاندار تهران با اشاره به مأموریت‌ها و شرایط ناجا در دو وضعیت عیان و پنهان گفت: هم اکنون در شرایط وضعیت‌های عیان هستیم و کنترل‌ها و ایجاد امنیت ها دارای پروتکل ها هستند اما مشکل عمده در حوزه غیر عیان و پنهان است که اگر سطوح برآورد ضعیف باشد و نتوانیم در موقعیت‌های مناسب تصمیم درست بگیریم کار با مشکل روبرو خواهد شد.

فخاری گفت: به هر میزانی که در حوزه برآوردهای اطلاعاتی کار کنیم و تحلیل و طرح ریزی های درست داشته باشیم به همان میزان می‌توانیم جلوتر از معاندین حرکت کنیم و همانطور که همه می دانند آرامش موجود در کشور و فضای انتخابات را مرهون عوامل پشت پرده امنیتی خصوصاً ناجا هستیم که انشاالله این شرایط انتظامی پایدار باشد.

بر اساس این گزارش در این نشست سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس تهران بزرگ، گزارشی از عملکرد و اقدامات نیروهای انتظامی در جهت تأمین امنیت و آرامش در حوزه‌ها و شعب اخذ رأی استان تهران ارائه کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha