کد خبر 259124
۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۸

مشارکت در انتخابات مایه وحدت و انسجام، عزت و آبروی ایران اسلامی است

مشارکت در انتخابات مایه وحدت و انسجام، عزت و آبروی ایران اسلامی است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور گفت: مشارکت در انتخابات در بُعد خارجی مایه آبرو و کوتاه شدن زبان دشمنان و بدخواهان نسبت به این نظام مقدس خواهد شد و در بُعد داخلی نیز مایه وحدت و انسجام ملی و نمایش قدرت جمهوری اسلامی و نشان دادن علاقه مندی به این نظام الهی و همینطور تحقق امنیت مطلوب و پایدار می باشد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور صبح امروز هشتم تیرماه در اولین دقایق شروع اخذ رأی، با حضور در یکی از شعبات اخذ رأی در مشهد مقدس پس از انجام تکلیف شرعی، سیاسی و اجتماعی خود در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما با گرامی داشتن یادو خاطره شهید جمهوری، خادم الرضا، سید الشهداء خدمت آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش گفت: پیشاپیش به ملت قهرمان ایران اسلامی تبریک عرض می کنم که امروز یکبار دیگر با حضور و مشارکت گسترده خود در این آزمون تعیین کننده انتخابات، حماسه ای مهم رقم خواهند زد.

این مقام مسئول افزود : از این فرصت استفاده می کنم و این روز بزرگ را به ملت ایران اسلامی و هم رزمان خود در نیروهای مسلح به ویژه خانواده بزرگ انتظامی که امنیت صندوق ها و شهر ها را تأمین می کنند تا آحاد مردم با آسودگی خاطر پای صندوق های رأی حاضر شوند و وظیفه دینی، شرعی و سیاسی خود  را انجام دهند، صمیمانه تبریک می گویم و از آنها تشکر می کنم.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور تاکید کرد: از عموم مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ و شریف انتظامی درخواست دارم در اولین فرصت ممکن به همراه خانواده پای صندوق های رأی حاضر شوند و به تکلیف شرعی، انقلابی و سیاسی خود عمل نمایند.

ادیانی ادامه داد: باید یاد کنم از امام راحل عظیم الشأن(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی که به معنای واقعی ملت ایران را بر سرنوشت خود و تعیین مسئولان گوناگون کشور نقش آفرین و تعیین کنند ساخت تا ایرانیان عزیز خودشان سرنوشتشان را رقم بزنند.

وی با تاکید به اینکه حضور و مشارکت در انتخابات، هم حق قانونی و هم تکلیف شرعی، سیاسی و اجتماعی ملت ایران است، افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم امروز با انتخاب خودشان یکی از مهمترین جایگاه های کشور که رئیس قوه مجریه است و عهده دار اجرای قانون اساسی است را تعیین خواهند کرد و این یعنی مردم از ارکان اصلی این نظام مردمی و تعیین کننده هستند. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: انتخابات پرشور و پر رونق همانطور که مکرر از لسان مبارک رهبر حکیم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) شنیده ایم، اولین ثمره اش این است که دشمنان و بدخواهان این نظام مقدس را روسیاه و مأیوس خواهد کرد و مایه عزت و آبروی جمهوری اسلامی در جهان خواهد شد و امید را در دل همه حق باوران به ویژه جبهه مقاومت و کسانی که ندای حق طلبانه را شنیده اند زنده تر خواهد کرد و آنان را در ادامه راه معنوی خود برای رسیدن به هدف بزرگی که دارند، ثابت قدم و مصمم تر خواهد کرد.

وی به ارمغان آوردن امنیت پایدار را از دیگر ثمرات مشارکت مردم در انتخابات امروز دانست و افزود : انتظامی جمهوری اسلامی امروز در کنار اینکه امنیت شعب اخذ رأی را به عهده دارد، دوشادوش مردم و همراه با آنان در این آزمون مهم و سرنوشت ساز حضور و مشارکت فعال و چشمگیر دارد و هم با انجام وظیفه سازمانی و نیز با رأی دادن در راستای تحقق امنیت پایدار جامعه اسلامی گام بر می دارند، که این امنیت مطلوب و پایدار زیرساخت و زیر بنای همه فعالیت های گوناگون کشور است.

حجت الاسلام ادیانی با جمع بندی سخنان خود گفت: پس مشارکت در انتخابات در بُعد خارجی مایه آبرو و کوتاه شدن زبان دشمنان و بدخواهان نسبت به این نظام مقدس خواهد شد و در بُعد داخلی نیز مایه وحدت و انسجام ملی و نمایش قدرت جمهوری اسلامی و نشان دادن علاقه مندی به این نظام الهی و همینطور تحقق امنیت مطلوب و پایدار می باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در خاتمه با مخاطب قرار دادن ملت ایران تصریح کرد: ملت مسلمان ایران امروز با بصیرت خود به سمت صندوق های اخذ رأی بشتابند و با مشارکت خود مانند همیشه حماسه ساز باشند و در کنار آن با بصیرت خود رئیس جمهوری انتخاب نمایند تا بتواند راه نورانی سیدالشهداء خدمت آیت الله رئیسی را ادامه دهد. ان شاء الله

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha