کد خبر 258526
۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید اعلام کرد؛

آغاز واگذاری تراکتور به ایثارگران واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید

آغاز واگذاری تراکتور به ایثارگران واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید

واگذاری تراکتور به ایثارگران واجد شرایط تحت پوشش بنیاد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حیات؛ حجت‌اله امانی ضمن تبریک عید سعید غدیر خبر از آغاز واگذاری تراکتور به ایثارگران واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید داد. 

وی ادامه داد: تفاهم‌نامه واگذاری تراکتور به متقاضیان، مابین شرکت تراکتورسازی ایران و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران منعقد شد.

واگذاری هزار تراکتور به ایثارگران

عضو هیات مدیره و مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با اعلام تشکر از زحمات شرکت تراکتور سازی ایران در راستای خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری پیرو تفاهم منعقد شده، گفت: مقرر شد ۱۰۰۰ دستگاه انواع تراکتور به قیمت روز کارخانه به جامعه هدف که شرایط لازم را دارا باشند واگذار شود.

امانی خاطرنشان کرد: انشاالله بتوانیم زمینه ساز اشتغال پایدار بخش قابل توجهی از عزیزان جامعه ایثارگری شده و در راستای انجام وظایف خود گامی موثر برداریم.

جزئیات خرید تراکتور با وام 

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید ادامه داد: علاوه بر این پیگیر هستیم که بتوانیم با ارائه تسهیلات، خرید تراکتور را برای جامعه هدف بنیاد تسهیل کنیم.

امانی با تاکید بر توانمندی و روحیه جهادی جامعه معزز ایثارگری، ارائه خدمات بهتر و بیشتر به این قشر معزز را وظیفه و ماموریت اصلی صندوق اشتغال اظهار کرد.


مصطفی وحیدزاده، مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ایران نیز ضمن تبریک عید ولایت و امامت گفت: امروز برای ما باعث افتخار است که توانستیم قدمی در راستای خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و همه ایثارگرانی که برای این مملکت از جان و مال و عزیزان خود گذشته‌اند، برداریم.

وی ادامه داد: ما اگر قبلا شاهنامه می‌خواندیم و افتخار می‌کردیم به افسانه‌های آن، پس از انقلاب اسلامی در این دوره ٤٥ ساله عزیزانی داریم که هر کدام از این بزرگواران اسطوره ای واقعی هستند که الگوهای خوبی برای نسل جدید می‌باشند.

وحیدزاده افزود: در چند سال اخیر حرکت های خوبی در راستای کارآفرینی و خدمت رسانی به مردم عزیزمان شده که این تفاهم‌نامه در راستای خدمت به جامعه ایثارگری مفید و مثمرثمر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تولیدات ما به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌کند و تقریبا در هر تراکتور به صورت مستقیم برای بیش از ۳ نفر کارآفرینی ایجاد می‌شود. خداوند را شاکریم که این اتفاق امروز به دست ما برای جامعه ایثارگری آغاز شده و انشاالله بتوانیم خدمت رسان باشیم و از این فرصت هایی که خداوند متعال برای خدمت رسانی در اختیارمان گذاشته بهره مند شده و قدردان باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha