کد خبر 258491
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۱

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به هدفی حیاتی

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به هدفی حیاتی

مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی به هدفی حیاتی در سواحل «بحر المیت» (دریای مرده) خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ به نقل از شهاب نیوز، حملات پهپادی و موشکی مقاومت اسلامی عراق به اهداف صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای از حمله جدید خود در راستای یاری مردم غزه و واکنش به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق غیرنظامیان فلسطینی خبر داد.

بر این اساس مقاومت اسلامی عراق عصر امروز یکشنبه، هدفی حیاتی را در سواحل «بحر المیت» (دریای مرده) مورد حمله قرار داده است.

مطابق اعلام این گروه مقاومت، حمله به این هدف حیاتی با پهپاد به انجام رسیده است.

بامداد یکشنبه نیز مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای از هدف قراردادن بندر ایلات در جنوب سرزمین‌های اشغالی خبر داد و اعلام کرد که با یک فروند پهپاد به هدفی حیاتی در بندر اشغالی ایلات حمله کرده است.

ساعاتی پیش از آن نیز، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در عملیاتی مشترک با نیروهای مسلح یمن به پنج کشتی در بندر اشغالی حیفا و دریای مدیترانه حمله پهپادی کرده است.

همچنین شب گذشته مقاومت اسلامی عراق یکی از پایگاه‌های ارتش اشغالگر آمریکا در منطقه را هدف قرار داد. بر این اساس مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی «التنف» واقع در جنوب شرق سوریه و در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن را مورد حمله قرار داد. بر اساس گزارش‌های رسیده این حمله که از ۵ ماه گذشته تاکنون بی‌سابقه بوده، با استفاده از پهپاد به انجام رسیده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha