کد خبر 258465
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵

اداره‌کل راهداری خراسان رضوی اعلام کرد:

جاده‌های خراسان رضوی لغزنده و خاک‌آلود است

جاده‌های خراسان رضوی لغزنده و خاک‌آلود است

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش متناوب باران و همچنین وزش باد همراه با گردو خاک، تردد در جاده های این استان را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش گروه استانی حیات؛ یوسف بنی اسدی  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی افزود: هم اکنون باراش باران در حوزه راه های شهرستان تربت‌حیدریه به خصوص بزرگ راه تربت‌حیدریه -باغچه گزارش شده است.

وی با اشاره به قطع بارش تگرگ در در بزرگراه مشهد-چناران در محدوده گلبهار اظهار کرد: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک، جاده های سرخس و تایباد را تحت تاثیر قرار داده و دید افقی رانندگان در این مسیرها را محدود کرده است.

رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی بیان کرد: سیلاب دیروز موجب انسداد ۱۰ راه روستایی در شهرستان خوشاب شده بود که با فروکش کردن سیلاب و پاکسازی مسیر از گل و لای، راه های یاد شده بازگشایی شده است.

بر اساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی، بارش های رگباری باران که از دیروز در استان آغاز شده است، با حجم بیشتری امروز در استان به خصوص مناطق شمالی و مرکزی ادامه خواهد داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha