کد خبر 258445
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۸

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

بسیج از ظرفیت‌های اثرگذار و ارزشمند کشور در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

بسیج از ظرفیت‌های اثرگذار و ارزشمند کشور در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بسیج از ظرفیت‌های اثرگذار و ارزشمند کشور در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، که با داشتن یک ساختار وسیع و گسترده در جغرافیای ایران اسلامی می‌تواند نقش محوری خود را به خوبی ایفا کند.

به گزارش گروه استانی حیات؛ سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی  فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان سراوان اظهار کرد: ایران، پیش از انقلاب اسلامی با وجود ظرفیت‌های بسیاری که داشت تبدیل به یک مستعمره صرف برای نظام سلطه شده بود.
وی افزود: پیش از انقلاب در تمامی حوزه‌ها از جمله آموزش، بهداشت و معیشت در انتهای جدول کشورها بودیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ملت قهرمان ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اتکاء به قدرت لایزال الهی، رهبری‌های حکیمانه امامان انقلاب اسلامی، همراهی مردمان شریف ایران و تلاش و مجاهدت مسوولان خدمتگذار توانستند با وجود فتنه‌های متعدد، پیوسته و گوناگون دشمن در سطوح و ابعاد مختلف پیشرفت‌های چشمگیری را رقم بزنند و ما در حوزه‌های بهداشت، آموزش، راه، علمی، دفاعی و زیرساخت پیشرفت‌های خوبی به دست آوردیم و با وجود موانع دشمنان توانستیم دستاوردهای قابل قبولی را رقم بزنیم.

وی تاکید کرد: کشور ایران توانسته با اتکا به داشته‌ها و نبوغ جوانان خود به قدرت منطقه‌ای تبدیل شود که امروز هیچ کشوری قدرت رویارویی با ما را ندارد.

سردار شفایی ادامه داد: هدف ما حرکت در راستای خلاف راهبرد دشمن است؛ اگر دشمن به دنبال القای ناامیدی و پایین آوردن مشارکت در انتخابات است ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا انتخاباتی پر شور و با مشارکت حداکثری را رقم بزنیم که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند در انسجام، وحدت و پیشرفت ملی، توسعه، صلابت و اقتدار کشور و همچنین در تسریع حل مشکلات مردم نقشی محوری داشته باشد.

وی بیان کرد: نکته‌ای که می‌بایست همواره مورد تاکید قرار گیرد مراقبت فرماندهان و پرهیز جدی از ورود به مصادیق است و ما باید بر مشارکت حداکثری و بیان شاخص‌های فرد اصلح مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اقدام کنیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بسیج در راستای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات باید تمام توان خود را به میدان بیاورد و با ظرفیت برنامه‌های بصیرتی و از طریق روشنگری درست این مساله مهم را تحقق بورزد.

وی افزود: یکی از مباحث مهم و قابل توجهی که باید با بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها و با مجاهدت پیوسته برای آن تلاش کنیم؛ اهتمام جدی به امنیت پایدار و مردمی در منطقه برای خنثی سازی راهبرد ناامن سازی دشمن است که ما باید با هم افزایی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود تلاش کنیم تا فضای آرام و مطمئنی که امروز در جای جای جغرافیای ایران و استان ما وجود دارد حفظ شده تا در یک فضای سرشار از آرامش مردمان عزیز ما به امورات روزمره خود برسند.

سردار شفائی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه بسیج مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است تا دشمن برای چندمین بار سر تعظیم در برابر ملت ایران فرود آورد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha