کد خبر 258432
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد؛

احتمال انتشار برگه هدایت تحصیلی در ۱۷ تیر ماه/ پیش‌ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد آغاز شد

احتمال انتشار برگه هدایت تحصیلی در ۱۷ تیر ماه/ پیش‌ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد آغاز شد

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ثبت‌نام دانش آموزان پایه دهم در مدارس شاهد از زمان اعلام نتایج هدایت تحصیلی به مدت ۲۰ روز انجام می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، زهرا پناهی روا، مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان این که پیش ثبت نام پایه دهم از اول تیر آغاز شده است، گفت: امتحانات متوسطه اول دانش‌آموزان به تازگی تمام شده و برگه هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم نیز هنوز منتشر نشده است. به همین علت پیش ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد پس از صدور برگه هدایت تحصیلی آغاز خواهد شد.

وی با بیان این که ثبت‌نام دانش آموزان پایه دهم در مدارس شاهد از زمان اعلام نتایج هدایت تحصیلی به مدت ۲۰ روز انجام می‌شود؛ ادامه داد: احتمالا برگه هدایت تحصیلی پایه نهم دانش‌آموزان هفدهم تیر منتشر شود.

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش افزود: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق درگاه  my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود.

پیش از این وی گفته بود که پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه انجام خواهد شد، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد و اولیاء از حضور در مدرسه جهت پیش ثبت‌نام جدا خودداری کنند. 

پناهی روا همچنین گفت: سنجش آغازین برگزاری کلاس‌های پیش‌نیاز و مهارت‌آموزی در تمامی دوره‌های تحصیلی بر اساس ضوابط مندرج در شیوه‌نامه برنامه هفتگی مدارس شاهد از جمله مواردی است که مدیران مدارس شاهد بر آن اهتمام خواهند داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha