کد خبر 258429
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۲

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

دستگیری ۸ اراذل و اوباش سابقه‌دار در کاشان

دستگیری ۸ اراذل و اوباش سابقه‌دار در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آسایش شهروندان را سلب کرده بودند خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات؛ سرهنگ ایرج کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان کاشان اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و مقابله با اراذل و اوباش، مأموران پلیس در سازمان اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی از فعالیت مجرمانه تعدادی از اراذل و اوباش در سطح شهر کاشان که با قدرت نمایی، زورگیری و شرارت باعث ایجاد رعب و وحشت، رنجش خاطر و سلب آسایش شهروندان شده بودند، مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی و اشراف اطلاعاتی، مخفیگاه این اراذل و اوباش را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات موفق پلیسی ۸ نفر اراذل و اوباش سابقه دار که دارای سوابق متعدد کیفری بودند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد از مخفیگاه متهمان تصریح کرد: اراذل و اوباش دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی با تأکید بر تداوم اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش به صورت روزانه و مستمرخاطر نشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس به افراد هنجار شکن اجازه عرض اندام نخواهد داد و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha