کد خبر 258428
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۰

برافراشته شدن پرچم بزرگ علی ولی‌الله در بزرگراه امام علی

برافراشته شدن پرچم بزرگ علی ولی‌الله در بزرگراه امام علی

همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، ابر پرچم مزین به نام امیرالمومنین(ع) بر روی پل غیرهمسطح آغاز در بزرگراه امام علی(ع) و میدان قمربنی‌هاشم در محدوده منطقه ۸ تهران به اهتزار درآمد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸ اعلام کرد که اهتزار دو ابر پرچم با عنوان علی ولی‌الله(ع) هر یک به متراژ ۱۴۴ مترمربع در پل آغاز بزرگراه امام علی(ع) در ناحیه سه و میدان قمربنی‌هاشم در ناحیه یک و تعویض ۲۸۸ پرچم مناسبتی ویژه ایام دهه ولایت در پل‌های غیر همسطح محدوده منطقه از جمله اقدامات اجرا شده معاونت خدمات شهری و محیط‌زیست منطقه در این ایام می‌باشد.

همچنین در خصوص تأمین روشنایی مناسب معابر سطح منطقه در ایام عید، اقدامات لازم برای رفع نقص و تأمین روشنایی زیرگذرهای کرمان و جانبازان و پل‌های سواره رو و غیر همسطح لشگر، گلبرگ و آغاز انجام شده و المان‌های نوری، نورپردازی‌ها و نورآرایی‌های سطح منطقه در شب عید ولایت نیز در سطح منطقه روشن خواهند بود.

براساس این گزارش، شست‌وشو، پاکسازی و اجرای پوشاننده‌های جداره شهری در محورهای اصلی منطقه، نصب ۹ هزار متر ریسه‌های الوان پارچه‌ای در معابر، پشتیبانی از برنامه‌ها و مراسم عید غدیر با نصب داربست، استیج و توزیع بیش از ۱۱ هزار پرچم ۳۰ در ۴۰ برای مراسم بزرگ مهمونی ۱۰ کیلومتری عید غدیر از دیگر اقدامات عوامل اجرایی این معاونت به شمار می‌رود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha