کد خبر 258363
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵

رئیس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب خبر داد:

دستگیری اعضای باند قطع و قاچاق درختان جنگلی در میاندوآب

دستگیری اعضای باند قطع و قاچاق درختان جنگلی در میاندوآب

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب از دستگیری اعضای باند قطع و قاچاق درختان جنگلی در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو در شهرستان میاندوآب خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات؛ موسی جسور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب گفت: با همکاری ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان های میاندوآب، باروق و مامورین یگان حفاظت محیط زیست پاسگاه محیط بانی شهید شجاعیان اعضای باند قطع درختان جنگلی در منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متخلفین بصورت شبانه و در حین قطع درختان دستگیر شدند، افزود: گستردگی این شبکه بیش از ۳۰ نفر بوده  و برخی از اعضای این باند در ماموریت های پیشین دستگیر شده اند و عملیات شناسایی و اطلاعاتی طی چند مرحله و حدودا یک ماه زمان برده است.

 جسور بیان کرد: چتر حفاظتی یگان حفاظت محیط زیست بر منطقه حفاظت شده تالاب نوروزلو روز به روز از توسعه و گسترش بیشتری برخوردار خواهد شد و اقدامات حفاظتی، گشت و مراقبت، حضور فیزیکی و نوع مدیریت و پایش منطقه بصورت شبانه روزی است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب تصریح کرد: افراد دستگیر شده با صدور قرار تامین کیفری، برای تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت به سر می برند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha