کد خبر 258348
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۶

مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد:

فرمانداری‌ها و بخشداری‌های کردستان به فیبرنوری تجهیز شدند

فرمانداری‌ها و بخشداری‌های کردستان به فیبرنوری تجهیز شدند

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: تمام فرمانداری‌ها و بخشداری‌های کردستان به منظور تهسیل در فرآیند کاری به ویژه در انتخابات پیش‌رو صورت ۱۰۰ درصد به فناوری فیبرنوری تجهیز و متصل شدند.

به گزارش گروه استانی حیات؛ آزاد حکمت  مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه زیرساخت فیبرنوری به صورت 100 درصدی برای فرمانداری‌ها و بخشداری‌های کردستان ایجاد و فراهم شده است، اظهار داشت: این مهم در تسریع بخشی و کیفیت فرآیندها و امور اداری آنها تأثیر بسزایی دارد.

وی گفت: تامین امنیت در انتقال داده‌های بین سازمانی بربستر مطمئن، ایجاد شرایط مطلوب در خدمت‌رسانی به مراجعان از وظایف مخابرات نسبت به مشتریان G و کلان است که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای موجود عملیاتی شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به برخی حساسیت‌های موجود در بخش امنیت و حفاظت از اسناد الکترونیکی در ادارات تصریح کرد: مخابرات منطقه علاوه بر رسالت‌ها و استراتژی‌های کاری خود در راستای تحقق برنامه مسئولیت اجتماعی نیز در کوتاه‌ترین زمان نسبت به تجهیز فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به فیبر نوری و ایجاد زیرساخت‌های آن اقدام کرده است.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو در هشتم تیرماه و اجرای کامل کابلکشی فیبرنوری در بخشداری‌ها و فرمانداری‌های استان افزود: این مهم شرایط برگزاری انتخابات و هر گونه فعالیت الکترونیکی و اینترنتی را در سطح مطلوب فراهم آورده است.

حکمت عنوان کرد: همچنین زیرساخت‌های ارتباطی در شعب اخذ رأی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در استان ایجاد شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ارتقاء و بروزرسانی زیرساخت‌های مخابراتی در ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان را از برنامه‌های اصلی شرکت مخابرات ایران اعلام کرد و یادآور شد: این منطقه نیز همسو با سیاست‌های کلان مخابرات ایران با سرمایه‌گذاری و ایجاد فضای بهتر شرایط بهره‌مندی مشتریان از سرویس‌ها و خدمات مخابراتی را مهیا ساخته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha