کد خبر 258337
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۱

فرمانده پلیس راه کندوان خبر داد:

محور کرج-چالوس مسدود شد

محور کرج-چالوس مسدود شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت : محور کرج - چالوس به علت اصلاح و بازسازی شبکه های روشنایی و تهویه مطبوع در تونل ها به ویژه در محدوده کندوان بسته شد.

به گزارش گروه استانی حیات؛ سروان پژمان سروش فرمانده پلیس راه کندوان افزود: طبق اطلاع رسانی و هماهنگی های صورت گرفته این محور امروز حوالی ساعت هفت صبح تا ۱۹ امروز به روی وسائط نقلیه مسدود شده است.

وی به آن دسته از مسافرانی که مقصد سفرهایشان پایتخت کشور یا خارج از استان مازندران است توصیه کرد : برای رسیدن به مقاصد مدنظر از مسیر های جایگزین محور هراز یا سوادکوه گذر کنند.

مسیر کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصل های بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha