کد خبر 258031
۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵

در گفتگو با «حیات» مطرح شد؛

آخرین جزئیات از طرح ساماندهی کارکنان دولت

آخرین جزئیات از طرح ساماندهی کارکنان دولت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی رفع و پس از تصویب مجددا به شورای نگهبان ارسال شد.

بهروز محبی نجم‌آبادی، نماینده مردم سبزوار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی حیات، از آخرین جزئیات قانون ساماندهی کارکنان دولت با بیان اینکه این طرح چندین بار بین مجلس و شورای نگهبان رفت و برگشت داشته، اظهار کرد: این طرح در کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم بررسی می‌شد که آخرین بار، ایرادات شورای نگهبان در این کمیسیون رفع، تصویب و مجددا به این شورا ارسال شد.

وی ادامه داد: لازم است که نمایندگانی که در کمیسیون اجتماعی مجلس دوازدهم عضو شدند، این طرح را با جدیت هرچه بیشتر و با حضور نماینده‌ای از شورای نگهبان و شنیدن نقدها، این مساله را بررسی کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید به سمتی حرکت کنیم تا بتوانیم به هر نحوی که شده این موضوع را ساماندهی و به سرانجام خوبی برسانیم.

محبی نجم‌آبادی همچنین گفت: با توجه به اینکه نمایندگانی که عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دوازدهم هستند، نگاه ویژه‌تری به مسائل این چنینی داشته و بار کارشناسی قوی‌تری دارند. امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر شاهد ساماندهی کارکنان دولت و شرکتی باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha