کد خبر 257439
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۸

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خبر داد:

ارسال پیامک ۱۰ روز قبل از انقضای اعتبار گواهی معاینه فنی

ارسال پیامک ۱۰ روز قبل از انقضای اعتبار گواهی معاینه فنی

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات، سید محمدمهدی میرزایی قمی؛ مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اظهار کرد: در روز دوشنبه 28 خردادماه مصادف با عید سعید قربان مراکز شهید آبشناسان، دماوند، امام رضا(ع)، شهدای زمان‌آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحدهای سیار اتحاد و یاس فاطمی از ساعت 7 صبح الی 14 فعال هستند.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی افزود: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت‌رسانی به شهروندان به‌ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می‌توانند از خدمات مراکز استفاده کنند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است. همچنین درسایر روزهای تعطیل تعدادی از مراکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو 96006000 تماس حاصل کنند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی در خصوص نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد:  پذیرش در 3 مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیایش صرفا اینترنتی بوده و در سایر مراکز مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی امکان‌پذیر است. البته از شهروندان تقاضا می‌شود جهت مدیریت زمان ترجیحاً از پذیرش با تعیین وقت قبلی و اینترنتی استفاده کنند. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی  ایجاد شده در مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

وی همچنین با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان 10 روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی افزود: از شهروندان درخواست می‌شود چند روز پیش از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود  به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند تا در صورت شناسایی ایراد و نقص خودرو در مراکز فرصت کافی برای رفع آن داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha