کد خبر 257406
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵

راه‌اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه‌گذاری

راه‌اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه‌گذاری

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو از راه اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه‌گذاری خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سعیدرضا شاهمرادی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو  ضمن بیان این مطلب گفت: راه اندازی چنین انباری به دلیل ضرورت و اهمیت نظارت و رصد زنجیره توزیع از تامین کننده تا مصرف کننده نهایی بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه قسمت عمده‌ای از تامین کشور با بهره مندی از کالاهای تولیدی است، به منظور رصد این قسمت از کالاها، به ویژه مواردی که مواد اولیه ان‌ها از ارزهای حمایتی استفاده می‌کند، انبار مجازی برای کالاهای تولیدی مشابه کالاهای واردتی با در نظر گرفتن تعداد شناسه گذاری به عنوان موجودی اولیه تامین کننده اصلی تعریف خواهد شد.

 سرپرست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی تصریح کرد از انجا که تعداد شناسه گذاری براساس تعداد در هر بسته است، باید تعداد در بسته درست اظهار شود. 

وی با تذکر این نکته که در صورتی که تعداد در بسته اشتباه اظهار شده و اصلاح نشده باشد، بعد از ایجاد انبار مجازی طبق روند ذکرشده، امکان ویرایش وجود نخواهد داشت هشدار داد: مسئولیت اسناد فروش معادل جهت بارگذاری در سامانه انبار مجازی به عهده خود شرکت است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha