کد خبر 257395
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱

سردار پاکپور:

روند بروزرسانی قدرت و همگون سازی توانمندی متناسب با تهدیدات نوین توقف ناپذیر است

روند بروزرسانی قدرت و همگون سازی توانمندی متناسب با تهدیدات نوین توقف ناپذیر است

فرمانده نیروی زمینی سپاه در گردهمایی سراسری مسئولان و مدیران دفاتر نمایندگی ولی فقیه در این نیرو تاکید کرد: روند بروزرسانی قدرت و همگون سازی توانمندی متناسب با تهدیدات نوین، توقف ناپذیر است.

به گزارش گروه سیاسی حیات، سرتیپ پاسدار محمد پاکپور گفت: سلسله اقدامات آشکار و پنهانی در نیروی زمینی سپاه جریان دارد که تاکنون بسیاری از تهدیدات را در نطفه خفه کرده است.

وی به نقش مهم و موثر نیروی زمینی سپاه در جغرافیای وسیع کشور برای صیانت از آرامش و امنیت مردم اشاره کرد و افزود: اگر چه بسیاری از دسیسه های تروریستی و ضد امنیتی دشمن شناسایی و خنثی شده است اما دشمن پس از هر شکست و ناکامی، نقشه های تروریستی تازه ای طراحی کرده است.
سردار محمد پاکپور خاطر نشان کرد: در اهمیت اقدامات جاری نیروی زمینی سپاه همین بس که اگر برخی طراحی های تروریستی دشمن شناسایی و منهدم نمی شد، آسیب های سنگین و گسترده ای را متوجه امنیت مردم می کرد و تلفات انسانی زیادی به بار می آورد.
وی در ادامه به بهره گیری سرویس های دشمن از ظرفیت گروهک های تروریستی، داعشی، سلفی و... در منطقه اشاره کرد و افزود: سرویس های دشمن تولید و طراحی اقدامات تروریستی و تجهیز و تدارک و هدایت و سازماندهی تروریست ها را بر عهده دارند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در برخی از کشورهای خارجی، بنگاه های پرورش تروریست و خرابکار ایجاد شده و عامل جنایت آفرین  پرورش داده می شود و جالب است بدانید که این تروریست ها برای اقدامات تروریستی اجاره داده می شوند که البته برخی از این بنگاه ها در برخی کشورهای همجوار نیز رهگیری و شناسایی شده است.
وی افزود: جالب است بدانید در سلسله اقدامات تروریستی که چندی پیش در استان سیستان و بلوچستان انجام شد ۳۰ نفر از عوامل تروریستی بکارگیری شده تربیت یافته با افکار و آموزه های داعشی و سلفی، هویتی کاملا خارجی داشتند.
گفتنی است همایش سراسری نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه طی دو روز با اجرای برنامه های گوناگون در تهران پیگیری و به پایان رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha